Bye Bye

Závěrečné jízdy na A, A1

Ahoj, prosím Vás jak přesně vypadají závěrečky na autoškolu A, A1 ? Jsou jízdy,technický otázky a testy ale jsou tam i testy ze zákonů a zdravovědy? Děkuju!

Nejlepší odpověď
huxa

Popíšu ti to přesně, jak jsem to dělal já před týdnem.
O pěti jsem vstal, o šesti vyjížděl, o osmi sme měli psát testy, ovšem začali sme je psát až v deset. Byly to ty testy, co jsou na webu ministra dopravy či kde.
O jedenácti jsme se přesunuli tam, kde sme jezdili s učitelem v autoškole, zde se nás všech (pěti lidí) ptal, co zkontrolujeme na motorce před jízdou. Potom sme na cvičišti jezdili osmičku, slalom, zastavovali. Následně sme se vydali jezdit do obce. Takto jsme měli jezdit celkově půl hodiny.