Bronzový

Zavděčili by jste se partnerce při darování nějaké erotické pomůcky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ne, nemám partnerku.

Další odpovědi:

Partnerku nemám,ale trapas jsem zažila 2x.Poprvé když jsem obdržela před mnoha lety akreditaci na zahájení prodeje v jednoom z prvních sex shopů u nás a jako dárek jsem obdržela vibrátor.O nepoužitém předmětu později prohlásil můj známý -lékař psychiatr,že je anální.Považovala jsem za vtipné darovat jej svým přátelům žijících na samotě s patřičným komentářem.Byli zrovna tak nepoučeni jako tehdy já a ona přítelkyně se domnívala,že TO k ní dojde a uspokojí ji.Když byla seznámena s holou pravdou,prohlásila,"že je to o tenisový loket" a vibrátor skončil definitivně zapomenut na skříni.Druhý případ byl horší,neboť jsem jeho aktérkou byla já sama.Zakoupili jsme kolektivně jeden takový k narozeninám kolegyni jako rádoby vtipný dárek.Já byla pověřena zakoupením a jelikož jsem poté šla na hokejový zápas,netuše,že budu podrobena prohlídce.Celá fronta za mnou -většinou chlapů,se bavila když jsem musela dokázat,že podezřelý předmět není lahev alkoholu ale...Málem jsem se propadla hanbou.Takže radím-s takovými dárky opatrně a když už,tak nákuppo dohodě a ve dvou!...:D

Zlatý

Jsem se schválně zeptala doma.
Můj chlap na otázku odpověděl"A zavděčila by ses mi,kdybys mi darovala umělou ....?"
Moje odpověď zněla ne,takže by se mi taky nezavděčil nějakou umělotinou.Myslím si,že náhražky,byť myšlené jako dárek by si někteří lidé mohli špatně vyložit.

Bronzový

Dostala jsem od svědka mého muže jako svatební dar elegantní vibrátor. Nejen že jsem nepochopila na co to je a nikdo mi to nechtěl říct, až když se svědek opil a předvedl taneček s dotyčným předmětem, ale také zřejmě díky obrovskému trapasu který jsem já vyřešila tak že jsem si dáreček neodnesla a oni se k nám již nikdy neodvážili, můj muž ztratil nejlepšího kamaráda :-) nedoporučuji to, to je i lepší dát partnerce poukaz na nákup, ale sexshop bych také nedoporučovala, leda by muž díky finanční situaci probral s ženou že ušetřit za Viagru je už nevyhnutelné :-)
Doplňuji:
asi by se chlap zavděčil kdyby partnerce darovat okovy, bičík a pod :-) ale nevím zda by pak nebyl překvapený jejich šíří využití :-)

Zlatý

Raději ji kupte nějaký šperk, ten vždy zabere.

Tak to nevím, měl bych strach, aby mi to nestrčila někam :).

Pokročilý

Růže jsou ejleší. Sice za nevydrží a jsou drahý, ale potěší.

Diskuze k otázce

pavla233

já jsem dostala dárek od svého přítele, vibrátor :-)) byla jsem docela překvapena, vím že mi ho koupil v tomto e-hopu http://www.sexshop-erotic.cz/…, od té doby společně si zpestřujeme náš milostný život

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.