ReHu

Zavazadlový prostor po sklopení zad.sedadel mám 170 cm dlouhý. Které auto ho má delší? Prosím náklaďáky, SUV apod nee.

Nyní jezdím Peug 306 kombi, měřila jsem Superb kombi – ten má také 170 cm.
Po zkušenostech nechci Peugeot, Citroen ani Renault.
Máte tip? Díky.

Nejlepší odpověď
Hlada

Mondeo a Opel Omega mají 2 m.

Další odpovědi
hanulka11

dcera má ford mondeo a větší kufr jsem neviděla a zvlášť když sklopí sedačky – malý náklaďák -bohužel jsem to neměřila

jiriii

Myslím že octavie by stála za poměření. Audi a6 taky není k zahození, záleží kolik peněz chceš za to dát.

mosoj

Přeji příjemnou zábavu při parkování .

honza19hk

Tatra 83 8×8. 8,5m valník ti snad stačí. A věř mi že i u kauflandu s tím zaparkuju.

honza19hk

chyba 813

ReHu

mosoj – když to situace vyžaduje, parkování se vyřeší.

ReHu

hanulka11 – není problém zajet do bazaru a přeměřit. Díky.

ReHu

jiriii – než koupím auto, které opravdu chci, potřebuju nějakou mezistanici, než to moje doslouží docela. Tak stejně budu kupovat ojeté. Hlavně tedy potřebuju vědět, co vlastně chci.
Omrknu a oměřím je. Dík.