dudu

Zaujme Vás tento souhrn informací?

Snad se tímto námětem opět neopičím po lepších a rychlejších:

http://amper02­.webnode.cz/za­bava/youtube/ja­xe-vyrabi/

Nejlepší odpověď
Damiana

Je to zajímavé, díky. Vždycky jsem ráda sledovala dokumenty o výrobě. Takhle je to přehledné.

Další odpovědi
redy

Proč ne

Drap

Ano, informace bývají dost povrchní, ale zajímavé to je. Některá videa jsem již dříve viděl.

anonym

Podívám se určitě,tohle jsou videa,která mě zajímají.Díky za odkaz.

anonym

Koukl jsem se a zajímala mě celkem efektivní výroba dřeváků. Návštěva webu stojí za to. Díky.