Zaujala vás šance na dnešní seminář „Methanol a ethanol – mýty a fakta“? Přírod. fak. UK, 17.00 hod.Albertov 8, Praha 2

Žhavě aktuální i pro veřejnost! Konečně se zdejších několik desítek laických dohadů uvede na pravou míru.
Pro Prahu a okolí – zastávka Albertov, tram. č 6, 7, 18 a 24.
Podrobnosti v odkazu:
http://www.na­tur.cuni.cz/fa­kulta/aktuali­ty/methanol-a-ethanol-2013-myty-a-fakta
Doplňuji:
Seminář měl velký ohlas a vyvrátil mnohé zakořeněné mýty a odhalil, pro mohlo dojít k současné aféře.
Věcné dotazy – pokračování v diskuzi.

Nejlepší odpověď
anonym

Žhavá novinka to je, ale té možnosti nevyužiji. „Tvrdý“ alkohol nekupuji, konzumuji pouze občas ovocný destilát téměř domácí výroby a do toho mi nikdo žádnou nemrznoucí směs nemíchá.

Další odpovědi
mosoj

Ne nepojedu ! Vládě to vysvětlí rada EÚ a alkoholikům je to jedno.Občané to všechno kapsování jako vždy zaplatí.
Doplňuji:
Tebtokrát bohužel platí i životem !!

anonym

Mně se dělá v tramvaji špatně,nešlo by vložit stanice Metra a autobusů ?

beer

Depa, je to štreka jaxviňa a neska chcu vodpoledňa fotit – je špica světlo ))

dudu

Ani ne, protože i tato „sešlost“ bude reagovat na důsledek aniž pozitivně ovlivní a hlavně urychlí řešení příčiny stávajícího marasmu. Ten je třeba spatřovat ve velmi varovných signálech o selhání kontrolních mechanismů našeho státu, lze-li ovšem toto uskupení připomínající spíše Augiášův chlév, státem ještě vůbec nazývat. Nebo se mýlím, když tímto pseudostátem nemáme dlouhodobě zaručeno, že si na čerpacích stanicích kupuji kvalitní palivo, v obchodech nezávadné, byť i základní potraviny a nyní ani ten chlast, aby se národ mohl při dostatku chleba bavit hrami. Novináři, a sdělovací prostředky vůbec asi oslepli už dávno předtím, než byla pozornost veřejnosti upoutána současnou tragedií a vytvořili tak našim politikům volný prostor pro nerušené pořádání svých rejdů. Tito mafiáni se zatím vklídku přeskupují a zametají stopy po svých zlodějnách.
Doplňuji:
Pokud se budeme pídit po příčinách nastalé situace celkem snadno zjistíme, že semeništěm a základem podhoubí je dobře míněná dotační politika EÚ. Obrovské finanční toky tam a zpět daly totiž našim všeho schopným a námi svobodně zvoleným politikům do rukou možnosti určovat co si mohou beztrestně přivlastnit a co laskavě dát k dispozici předem vybranému davu. Správně zcela nedávno konstatoval pan ministr Heger, že nikdo nepředpokládal jaké to u nás máme darebáky.

Funna

možná by i zaujala a co?…to mám kvůli tomu jet do pupku světa přes 300km?..

hanulka11

současná aféra???? to je věc která už trvá roky a byla a je tu u nás stále přehlížena – až dokud se neobjevili ty oběti ...... nemám co bych k tomu víc řekla prostě bordel jako ve všem v našem státě a nevěřím, že se něco zlepší- jen se to zamete pod koberec

anonym

ad Funna, avizo znělo „Praha a okolí“ (míněno v dojezdové vzdálenosti).
Takže jsi ani nemusela prozrazovat jak daleko to máš do metropole, kde sídlí i vaši poslanci; jako ostatně ze všech regionů.
Nehledě k tomu, že se posluchači mohou po absolvování podělit i s oněmi „přespolními“.

mosoj

Barbakane vem to parníkem.

anonym

odkamcadˇ pokamcaď ?

anonym

barbakane, ty vtipálku, jednak tam ani metro ani autobusy nestaví a za druhé kecáš, protože tě už viděli i v tramvaji, když jsi párkrát opustil pelhřimovsko.

anonym

Co ty ještě o mě nevíš? Víš,kde bydlím,víš,že jsem opustil pelhřimovsko za účelem návštěvy Prahy.Neděláš ty pro americkou CIA ?

anonym

No vidíš, tos mne teda zaskočil, poněvadž tě tehdá viděli v Brně v šalině.
Vím ještě cosi, ale pamětliv diskrétnosti a protože proti tobě vlastně osobně nic nemám, ti to pošlu raději do mailu. Zatím náznak – týká se to tvého jistého rodinného tajemství.

anonym

Já mám nějaké rodinné tajemství?

anonym

A'propos, sám jsi tady v rubrice Zábava toho sám na sebe napráskal tolik, že i začínající kriminalista by z toho v rámci seminárky složil docela slušnej a strukturovanej profil pachatele.
(Cos kdy vařil, zabijačky, mezinárodní manželství, rodinné události, nemoci, vnoučata, detaily o tvém zaměstnání, jak je u vás – jsi uvedl přesnou teplotu a počasí, jež odpovídalo jen úzce vymezené a definovatelné oblasti, a plno dalších projevů, jejichž dopad sis možná ani sám v tu chvíli nemusel uvědomovat).

manon

Dr.Axl: A jaký dopad to má? Ty si to na barbakana sepisuješ? Ty si to na nás všechny sepisuješ?

david22

Právě proto říkám, že dávat o sobě info na netu je holý nerozum. Kdybys milý Dr.Axle nedával na sebe kontakt zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/novodobe-otroctvi-pracovni-agentury#discussion nemusel bys litovat.

Vidíš, teď díky tomu známe i tvoji pravou podobu :D

anonym

Sorry, že tě musím opravit, ale opět se mýlíš.
Tamější mail už neplatí, kromě toho je anonymní a běžně jich mohou mít lidé několik.
Každý jej vyplňuje už při registraci a je tedy součástí profilu.
Takže z toho žádná pravá podoba nevyplývá, je to jen jedna z dalších forem virtuálních stylizací, stejně jako zdejší fiktivní nicky.

david22

Opět se mýlíš ty.
A to jsem si myslel, že jsi trochu chytřejší. Já tu nebudu popisovat způsob, jak lze jednoduše na internetu vypátrat tvoji podobu. Pokud mi ale nevěříš, pošlu ti interní poštou např. tvoji vlastní fotku.

Já totiž na rozdíl od tebe nepoužívám nečestné praktiky. Proto ji nezveřejním. Ovšem klidně ti ji mohu poslat IP :D

anonym

Na mailu může být pouze fiktivní ikona, jakékoliv jiná podoba na mailu není.
Pokud bys i měl nějaké foto, určitě ne z pouhé mailové adresy, takže se sám hlásíš k nečestným praktikám.
Ostatně lustrování na FB tu již prováděly jisté uživatelky v počátcích a dočkaly se odsouzení.
Web je poradna na obecné rady – jakékoliv osobní narážky či vzkazy mají být řešeny vnitřní poštou, jež je právě k těmto účelům určena.
A to již nemluvě o hackerských praktikách, k nimž by ses zajisté při své čestnosti nesnížil.

david22

Poslední dvě věty (chápány bez ironie) jsou asi jediné pravdy, co jsi vyslovil. Ano, k hackerským praktikám bych se samozřejmě nikdy nesnížil.
A co se týče vnitřní pošty, to jsi zopakoval pouze moji předchozí stať.
Co se týče fotek, tak pokud někde na internetu visí tvoje fotka, pokud si ji vyhledám zadáním tvého jména(které jsi také v neopatrnosti uvedl) do Googlu, tak proč by to mělo být nečestné? To by potom stejně tak muselo být nečestné vyhledání fotek např. Karla Gotta zadáním jeho jména přes Google. Všichni víme, že na tom nic špatného není.

anonym

Jenom jsi opomenul základní princip, člověk si mailuje s přáteli, jež si vybírá, a nikoliv s nepřáteli, kteří se vnucují.

david22

A proč bych si s tebou měl mailovat? Mě šlo pouze o to, poslat ti tvoji fotografii pro případ, že bys mi nevěřil.
A to, že si zde vytváříš nepřátele je tvůj problém.

anonym

Kam se ta diskuze zase dostala? Nestačím se divit! Aniž bych patřila do nějakého fan klubu žasnu, jak jakákoliv aktivita Dr.Axla, ať je to otázka, odpověď nebo diskuze, působí na některé uživatele jako červený hadr na býka (býky) ! Je to úsměvné! Vždycky se těším, když se někde objeví jeho nick, co zas vypukne :D Díky vám všem zúčastněným aktivistům za zpestření všedních dnů na jistě jinak nudných stránkách !

bolak

léta utlačování…

Mě dostalo to: „jsi uvedl přesnou teplotu a počasí, jež odpovídalo jen úzce vymezené a definovatelné oblasti“… :)

Já vím že si čas od času něco poznamená, jednou už tu psal o nějakém svém archívu (zřejmě kartotéka), ale že studuje meteorogický mapy jen aby zjistil kde se zrovna barbakan nachází… :)

Jinak doufám že sis všimla že já se celkem krotím.

anonym

Dík za tvou všímavost, ale to byla jen taková nadsázka, jíž ty přece používáš běžně a v míře více než hojné.
Já se taky krotím, (jinak bych asi musel napsat, že po mapy, patří čárka – viz věta vedlejší) .

Damiana

Říkám si to samé…:-)

manon

Já si ani nic neříkám, protože jsem konsternována :)

bolak

konsternována? zase si vymejšlíš slova abys byla zajímavá co?

to ti taky zatrhnem :)

manon

Nějak zaujmout musím :) Jsem jinak veskrze nezajímavý člověk a tak se občas nabifluji pár slovíček a omračuji :)

anonym

Jo, málem bych zapomněl, pro přespolní je naproti železniční zastávka Vyšehrad.