Zaujala mě otázka kolem pokojové fontánky a

zajímá mě kolik vody se do ní vejde. Chystám se ji za pár šupů vyrobit jen nevím jestli stačí velikost na 2 L vody.

(http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zkusenosti-s-provozem-pokojovych-fontanek)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To záleží na velikosti fontánky. Do té naší se vejde asi hrneček-1/4l vody. Čerpadlo musí být pod vodou a je umístěné v nádobce pod fontánkou.

Další odpovědi
anonym

na dva litry tak to bude mega fontána,do té mé dávám jen 3–4 deci,
Doplňuji:
vodu dodávám jen jednou za tři čtyři dny

mosoj

Nejdůležitější informace zde nepadla. Jak často doplňujete vodu když se tam vejde jen 250 ml vody.
Já bych zůstal u těch 2000 ml.