Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Žádné soukromí, moc úzké, nic moc, navíc je to i na blbém místě, takže nechápu čím je nejlepší. Tudíž nezaujal.

Edit: ale kdyby mi tento dům byl nabídnut zdarma, bral bych to a prodal bych ho, potom by mě zaujal.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ani zadarmo. Možná je to zajímavý architektonický počin, ale účelnost a praktičnost je asi příšerná. Ani bych nechtěl bydlet v něčem, co vypadá jako dva prosklené námořní kontejnery vedle sebe.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Zaujal.
Nenechala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vůbec ne, nechtěl bych v něčem takovém bydlet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nezaujal,je to hrůza,v tomhle bych bydlet teda nechtěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

zaujal, jestli nechat postavit, to si netroufám odhadnout. Musel bych ho osobně vidět, nebo tam zkusit žít. Rozhodně to ale nezatracuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Docela mě překvapuje, co si dnes lidé nechají vnutit k bydlení, jen proto, že má firma v názvu „ZEN“. Architektům z firmy pak jen stačí říci, že to staví podle nějaké východní filosofie (se kterou to nemusí mít ve skutečnosti nic společného) a zákazník pak bydlí v takovéhle skleněné barabizně, která navíc nic nevydrží.

No, ale jak se říká – Proti gustu, žádný dišputát. Já osobně bych to nechtěla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, kdysi jsem o tom někde četl (http://liberec-reichenberg.net/stav­by/karta/nazev/151-zen-houses-atelier-a-dum) – mně by zajímalo, kolik toho vyhulili, než to vytvořili a jak musí bejt člověk nametenej, aby si to za ty prachy pořídil: http://www.zen­home.cz/ … no jo, lidi jsou ruzní a ůzné koníčky maj …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nuk nuk

Kepler: Prosklené námořní kontejnery. To je přesně ono. Úplně jste mi ta slova vzal z úst …pardon, z klávesnice :D

před 2718 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek