Žádné soukromí, moc úzké, nic moc, navíc je to i na blbém místě, takže nechápu čím je nejlepší. Tudíž nezaujal.

Edit: ale kdyby mi tento dům byl nabídnut zdarma, bral bych to a prodal bych ho, potom by mě zaujal.

Další odpovědi
Kepler

Ani zadarmo. Možná je to zajímavý architektonický počin, ale účelnost a praktičnost je asi příšerná. Ani bych nechtěl bydlet v něčem, co vypadá jako dva prosklené námořní kontejnery vedle sebe.

ivzez

Zaujal.
Nenechala.

Drap

Vůbec ne, nechtěl bych v něčem takovém bydlet.

anonym

Nezaujal,je to hrůza,v tomhle bych bydlet teda nechtěl.

xxx3

zaujal, jestli nechat postavit, to si netroufám odhadnout. Musel bych ho osobně vidět, nebo tam zkusit žít. Rozhodně to ale nezatracuji.

Nuk nuk

Docela mě překvapuje, co si dnes lidé nechají vnutit k bydlení, jen proto, že má firma v názvu „ZEN“. Architektům z firmy pak jen stačí říci, že to staví podle nějaké východní filosofie (se kterou to nemusí mít ve skutečnosti nic společného) a zákazník pak bydlí v takovéhle skleněné barabizně, která navíc nic nevydrží.

No, ale jak se říká – Proti gustu, žádný dišputát. Já osobně bych to nechtěla.

Mc Merkurion

… jo, kdysi jsem o tom někde četl (http://liberec-reichenberg.net/stav­by/karta/nazev/151-zen-houses-atelier-a-dum) – mně by zajímalo, kolik toho vyhulili, než to vytvořili a jak musí bejt člověk nametenej, aby si to za ty prachy pořídil: http://www.zen­home.cz/ … no jo, lidi jsou ruzní a ůzné koníčky maj …

Nuk nuk

Kepler: Prosklené námořní kontejnery. To je přesně ono. Úplně jste mi ta slova vzal z úst …pardon, z klávesnice :D