Zlatý

Zatloukat, zatloukat, zatloukat... nebo ne? Aneb co by jste dělali, kdyby to prasklo?

Tváří v tvář partnerem odhalené nevěry - zatloukali by jste dál? Nebo přiznali nutné minimum? Nebo se dokonce vyzpovídali ze všech svých hříchů - když už, tak už?
Doplňuji:
To názorné video je úžasné :-)

Tohle ale taky není špatné, pánové:
http://www.youtube.com/…

Jinak díky za tipy ;-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zatloukání je už dávno překonané, znamená vlastně přistoupení na handrkování o pochybnostech partnera.
Moderní poznatky z marketingové psychologie ordinují daleko těžší kalibr, razantní brainwashing formou naprosté nechápavosti, důrazné sugesce, ře vůbec nevíte o čem to protějšek vlastně blábolí.
Vyvrcholení herecké etudy je nedbalé nadhození filosofického dilematu ve smyslu, věrnost, na rozdíl od nevěry nelze prokázat. Takže ti nemám co dokazovat a chyba je na tvé straně, že mi nevěříš a dokážeš se snížit k tak podlým pochybnostem, což mne hluboce uráží a tvá chorobná podezíravost je pod mou úroveň. Měl by ses léčit, pokud ti ještě záleží na našem vztahu a jsi ochoten jej zachránit.
Výsledný efekt dokáže hotové divy, karty se obrátí a zmatený útočník se stává bezmocnou obětí vlastních fabulací.
Doplňuji:
Názorný manuál, viz níže tuCZek.

Další odpovědi:

Stříbrný

Přiznala bych pouze nutné minimum. A to, co by minimum rozšiřovalo bych zatloukala, jak by to jen šlo.

Bronzový

ideální řešení :)

Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v =AdanvYsScXc

Zlatý

Netýká se to jen zatloukání nevěry, ale i třeba výslechů na policii a vůbec všech podobných situací: vždycky je potřeba mít nějaké pravdivé jádro, nějaký základ, který si protějšek může ověřit a kterému uvěří. A co na tom základě pak postavíte, to už je vaše věc. Ale lež postavená jen tak do vzduchu nevydrží - musí tam být něco, o co se dá opřít.

Diskuze k otázce

Zlatý

Deli

Ad Dr. Axl: Tebe jsem měla znát za svého prvního manželství, tam jsem byla obviňována z nevěry tak obden, stačilo přijít o 10 minut déle domů z nákupu či z práce. Fakt jsem v tom neuměla chodit... A ještě ke všemu jsem byla blbá - a zcela věrná. :-(

anonym

Milá Helenko, pročpak ses neozvala, vždyť mail už mám 18 let.

Zlatý

Deli

Milý Dr.Axle, a kdybych se byla bývala ozvala, co bys se mnou řešil? Jak zvládnout ten razantní brainwashing nebo tu zbytečnou věrnost? :-)

anonym

Napřed bych ti pomohl efektivně odrazit útoky žárlivosti, poté fáze psychického uvolnění a v rámci psychoterapie bych ti vsugeroval, že nejlepší odstranění předchozího traumatu je ochutnat konečně to, z čehož jsi byla beztak neustále podezírána v duchu - Ať má důvod, holomek jeden!

Zlatý

Deli

Tak teď mě opravdu mrzí, že jsem Tě tenkrát neznala! ;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.