Lotus

Zateplování v mrazech

Potřeboval bych poradit zda muzu lepit polystyren a natahovat perlinku a flexi lepidlo i když je přez noc,třeba – 3 stupně pod nulou,nebo se to oloupe?
Prosím jen o fundované odpovědi,nerad bych předělával celý barák,až by mi to opadalo.
Děkuji moc za radu Honza

Nejlepší odpověď
Drap

Nedoporučuje se provádět zateplení, pokud jsou teploty nižší než 5 stupňů

Další odpovědi
Sůwa

Jen doplním „Drapa“, při teplotě nižší než 5°C se nedoporučuje ve stavebnictví provádět žádný mokrý proces.