wM

Zásuvka s přepěťovou ochranou.

Mám zásuvku od Salteku s integrovanou přepěťovou ochranou – ovšem vlivem přepětí nyní indikuje červenou kontrolkou nutnou výměnu – hledal sem a nenašel co konkrétně je třeba vyměnit, celou zásuvku nebo jen její vnitřnosti? A kde je popřípadě sehnat? Typ DA-275 PP1 TIME.

Nejlepší odpověď
autacek

Vzhledem k tomu, že do takovýchto elektrických zařízení se laikům sahat nedoporučuje, máš možnost buď zanést výrobek do servisu, případně zakoupit rovnou nový.

tady máš případně schéma:

http://www.sal­tek.eu/files/vy­robky/DA-275%20PP1%20T­ANGO.pdf

Další odpovědi
Mapel

Náhradní vnitřnosti mají označení CZ-275 S. Teď je otázka ceny co je výhodnější. Koupit novou či vyměnit střeva.
Doplňuji:
Mosoj píše o něčem jiném. DA-275 V/0 je příslušenstvý (výměnný modul) pro DA-275 V/1S+1 nebo DA-275 V/3S+1 určené pro montáž do rozvaděčů na rozhraní zón LPZ 2 a LPZ 3. I když se jedná předpě´tovou ochranu SPD typ 3, tak to s dotazem nesousí. Tam je možné použít pouze předpěťovou ochranu pro dodatečnou montáž do přístrojů typu CZ-275 S a nikoliv do rozvaděčů jak uvádí.

mosoj

Náhradní vyjímatelný obvod varistoru DA 275 V/0 – 600 kč bez DPH.
Vyměníš velice snadno.

http://skrzype­kr.w.interia.pl/po­salteknn.xls