Zastavte zemekouli

ja chci vystoupit.Jak se Vam to libi?V urcitych situacich bych to rada udelala.Nevim kam to presne zaradit a tak jsem odhadla.

Nejlepší odpověď
Chandler

Kdyby se zastavila, tak by to mělo katastrofální následky .. nebyla by tu gravitace atd. .. ale jinak chápu kam tím asi míříš :) ..to by chtěla většina lidí

Další odpovědi
fortin

Mou zeměkouli a zastavit? Je to ta nejlepší a nejbohatší Planeta v celém zaprděném vesmíru!

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/200846-neco-nam-z-vesmiru-krade-tisice-galaxii-muze-za-to-temny-proud.html

Michal

A nebylo by lepší tu nemocnou zemi léčit a chránit.?

FOG

Vytvorte mi ve vesmiru pevny bod a ja se o to pokusim.

DanielaP

To jsem někde slyšela a znamenala to sebevražda.

anonym

Jak si milý fortine přišel na to,že vesmír je zaprděný? Pozoruhodné.
Něco by jsi s tím měl dělat.
Co třeba vyvětrat?