Miroslavst

Zastavení videa při přehrávání na celou obrazovku

Když přehrávám video na stránkách you tube, video se načítá a poté se přehraje. Pokud však dám v průběhu videa zobrazení na celou obrazovku, video se zastaví a znovu se načítá.
Dříve to nedělalo a pokud bylo třeba celé načtené, pokračovalo v přehrávání.
Čím to může být.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Bonifác

Je to způsobeno změnou kvality. Při spuštění je kvalita automaticky nastavena na nižší a po zvětšení na celou obrazovky se kvalita zvětší. Když si kvalitu nastavíte na lepší hned na začátku, tak můžete video zvětšovat a znovu změnšovat jak chcete.