ShyDoe

Zasmradne/žlukne mi vajíčko, když si ho nechám na vlasech přes noc ?

Chci si udělat vajíčkovou masku na vlasy, je nějaké riziko ? :D

Nejlepší odpověď
marci1

Vajíčková maska na vlasy se ponechává na vlasech půl hodiny. Ráno bys vajíčka z vlasů asi neumyla a ani nevyčesala. Podrobnosti ve zdroji. 🙂

Zdroj: http://krasna­.nova.cz/clanek/mo­daastyl/domaci-masky-pro-krasne-vlasy.html

Další odpovědi
anonym

Do rána vajíčko nezasmrádne – ale musela bys vlasy (masku) celou noc udržovat vlhké – zaschlé vejce bys musela dlouze odmáčet.
😉

Elk

Co je tohle za howadinorecept? Proč by si normální člověk nechával – rozmazané, nebo jakkoli vpravené vajíčko do rána na vlasech?
Jako mladý kluk – cca 23 let – jsem dostal jednoduchý recept od spoludělníka v hutích : Vys:er se na šampony a myj si hlavu jenom obyčejným mýdlem.
Do dneška se tím řídím, a vlasy jsou kvalitní, i když je jich mín.
Na jaře jsem byl nařčen kámošem, že si vlasy barvím…
I ´m dont a crazy…