Zaslechl jsem, že od nového roku 2012 bude k řidičáku skupiny B automaticky motocykl do 125 ccm

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ano , pouze s automatickou prevodovkou

mosoj: parametry skupiny na male motorky, ktera byla drive k „B“, dnes neexistuje, totiz skupina A1, kterou muzete ziskat dnes, nema s malou motorkou, co byla kdysi (do 50 ccm) pranic spolecneho…

Další odpovědi
oskar

Také jsem to četl,ale myslím si,že je to nesmysl…je to můj osobní názor.

mosoj

Dříve to platilo, že k B bylo i A1. Jestli to ale někdy zrušili to nevím.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-tedy-ridicak-na-a-kdyz-mam-jen-b