Patrik158

Zaslání „dopisu“ do USA

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Na stránkách České Pošty jsem si našel, že lze zaslat dopis za cca 30 Kč do USA. Chtěl bych se ale zeptat, zda je možné že do dopisu hodím tohle ( http://img3.ku­pi.cz/kupi/thum­bs/explosion-chupa-chups_170_340.png ) …? Cca 5 takových cukrovinek. Nebude s tím nějáký problém?
Omlouvám se pokud je můj dotaz až moc stupidní, ale nemám s tímto absolutně žádnou zkušenost a mé kamarádce z NY to moc chutnalo, tak bych ji chtěl potěšit ;)

Odpovědi
Drap

Důležitá je celková váha dopisu. Cenu poštovného najdeš podle gramáže na stránkách české pošty.