hawranek

Zaseklý šuplík

Ahoj, zjevně se mi v šuplíku vzpříčilo pravítko- šuplík se otevře asi na půl cm. Napadlo mě prostě tahat, aby se pravítko zlomila, ale asi bych zničila šuplík (který není můj). S šuplíkem jsem třásla, snažila se jiným pravítkem to druhé položit, ale nic nejde…nějaké typy? A šuplík je samozřejmě první, takže se k němu seshora nedostanu…
Doplňuji:
Zadní stěna oddělat nejde, je to stará dřevotřísková lepená skříň.

Nejlepší odpověď
arygnoc

vemte třeba lopatku na palačinky (i teflonovou) a zasuňte ji do šuplíku a pokuste se pravítko „otočit“ (je možno použít i 2 lopatky).

Další odpovědi
hanulka11

Já bych zkusila ohnout nějaký pevnější drát a zašťourat tam ,aby se pravítko uvolnilo

venkovan

otočit skříň vzhůru na horu, potom položit na levý bok, potam zas na pravý bok, následna na přední stranu a potom na zadní. Následně otevřít okno a skříň jím prohodit.
Dibvil bych se , kdyby se pravítko v čuplíku neuvolnilo.
V horším případě asi neustále zkoušet setřásat, zkusit jak píší drát a podobně. Nezávidím tuto situaci a zejméně ne ženě, které občas trochu hrubé síly schází.
Kdyby bylo nejhůř, zavolat kamarády, „hodinového manžela“ či jiné řemeslníky.

led

Skúste zavrieť šuplík a nakloňte skriňu dozadu. Potom do takto naklonenej skrine jemne buchnite, aby sa pravítko uvolnilo. Väčšinou to funguje. Ak nebude, tak som sa mýlila. Určite vám s tým naklonením niekto pomôže.

Drap

Pokud nepůjde setřást, nezbývá než hrubé násilí. Nepíšeš kde šuplík je, někdy jde oddělat zadní stěna.

bazuka

Místo pravítka zkuste pletací drát takového průměru,aby vlezl do štěrbiny. Na obou koncích ho zahněte asi vdélce 3 cm. Jeden konec vsuňtew do zásuvky a druhým manipulujte tak, aby se pravítko stlačilo dolů – zahnutým koncem drátu. Druhý konec je zahnutý taktéž, aby se drátem dalo v ruce pootáčet. Přeji trpělivost a úspěch ! !