Pokročilý

Zaseklý šuplík

Ahoj, zjevně se mi v šuplíku vzpříčilo pravítko- šuplík se otevře asi na půl cm. Napadlo mě prostě tahat, aby se pravítko zlomila, ale asi bych zničila šuplík (který není můj). S šuplíkem jsem třásla, snažila se jiným pravítkem to druhé položit, ale nic nejde....nějaké typy? A šuplík je samozřejmě první, takže se k němu seshora nedostanu...
Doplňuji:
Zadní stěna oddělat nejde, je to stará dřevotřísková lepená skříň.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

vemte třeba lopatku na palačinky (i teflonovou) a zasuňte ji do šuplíku a pokuste se pravítko "otočit" (je možno použít i 2 lopatky).

Další odpovědi:

Zlatý

Já bych zkusila ohnout nějaký pevnější drát a zašťourat tam ,aby se pravítko uvolnilo

Zlatý

otočit skříň vzhůru na horu, potom položit na levý bok, potam zas na pravý bok, následna na přední stranu a potom na zadní. Následně otevřít okno a skříň jím prohodit.
Dibvil bych se , kdyby se pravítko v čuplíku neuvolnilo.
V horším případě asi neustále zkoušet setřásat, zkusit jak píší drát a podobně. Nezávidím tuto situaci a zejméně ne ženě, které občas trochu hrubé síly schází.
Kdyby bylo nejhůř, zavolat kamarády, "hodinového manžela" či jiné řemeslníky.

Zlatý

Skúste zavrieť šuplík a nakloňte skriňu dozadu. Potom do takto naklonenej skrine jemne buchnite, aby sa pravítko uvolnilo. Väčšinou to funguje. Ak nebude, tak som sa mýlila. Určite vám s tým naklonením niekto pomôže.

Zlatý

Pokud nepůjde setřást, nezbývá než hrubé násilí. Nepíšeš kde šuplík je, někdy jde oddělat zadní stěna.

Pokročilý

Místo pravítka zkuste pletací drát takového průměru,aby vlezl do štěrbiny. Na obou koncích ho zahněte asi vdélce 3 cm. Jeden konec vsuňtew do zásuvky a druhým manipulujte tak, aby se pravítko stlačilo dolů - zahnutým koncem drátu. Druhý konec je zahnutý taktéž, aby se drátem dalo v ruce pootáčet. Přeji trpělivost a úspěch ! !

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.