Avatar uživatele
hawranek

Zaseklý šuplík

Ahoj, zjevně se mi v šuplíku vzpříčilo pravítko- šuplík se otevře asi na půl cm. Napadlo mě prostě tahat, aby se pravítko zlomila, ale asi bych zničila šuplík (který není můj). S šuplíkem jsem třásla, snažila se jiným pravítkem to druhé položit, ale nic nejde…nějaké typy? A šuplík je samozřejmě první, takže se k němu seshora nedostanu…
Doplňuji:
Zadní stěna oddělat nejde, je to stará dřevotřísková lepená skříň.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

vemte třeba lopatku na palačinky (i teflonovou) a zasuňte ji do šuplíku a pokuste se pravítko „otočit“ (je možno použít i 2 lopatky).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Já bych zkusila ohnout nějaký pevnější drát a zašťourat tam ,aby se pravítko uvolnilo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

otočit skříň vzhůru na horu, potom položit na levý bok, potam zas na pravý bok, následna na přední stranu a potom na zadní. Následně otevřít okno a skříň jím prohodit.
Dibvil bych se , kdyby se pravítko v čuplíku neuvolnilo.
V horším případě asi neustále zkoušet setřásat, zkusit jak píší drát a podobně. Nezávidím tuto situaci a zejméně ne ženě, které občas trochu hrubé síly schází.
Kdyby bylo nejhůř, zavolat kamarády, „hodinového manžela“ či jiné řemeslníky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Skúste zavrieť šuplík a nakloňte skriňu dozadu. Potom do takto naklonenej skrine jemne buchnite, aby sa pravítko uvolnilo. Väčšinou to funguje. Ak nebude, tak som sa mýlila. Určite vám s tým naklonením niekto pomôže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pokud nepůjde setřást, nezbývá než hrubé násilí. Nepíšeš kde šuplík je, někdy jde oddělat zadní stěna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bazuka

Místo pravítka zkuste pletací drát takového průměru,aby vlezl do štěrbiny. Na obou koncích ho zahněte asi vdélce 3 cm. Jeden konec vsuňtew do zásuvky a druhým manipulujte tak, aby se pravítko stlačilo dolů – zahnutým koncem drátu. Druhý konec je zahnutý taktéž, aby se drátem dalo v ruce pootáčet. Přeji trpělivost a úspěch ! !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek