rady74

Zaseklý mobil

Mám Nokii 5310Xpres music,a když na ploše dám media,tak se mi to kousne a musím to restartovat.Ne­víte,jak na to?Nebo to asi budu muset dát do opravny.Je fakt,že to už několikrát spadlo,ale ostatní mobily fungovali normál.

Odpovědi
GangstaHelper

Pokuste se přeinstalovat softwáre pomocí Nokia Software Updateru na nejnovější verzi, nebo znovu nainstalujte, pokud nejnovější už máte.

http://www.no­kia.cz/ziskat-podporu-a-software/softwa­re/aktualizace-software-telefonu

Podle T-Mobile to nemá vliv na záruku.