Zasekli jste se ve výtahu, pokud ano, na jak dlouho?

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Zásek jako takový asi jen 5 minut, takže pohodička – hysterie ani nedostala šanci propuknout. Větší zátěž na nervy byla spíš porucha výtahu, kdy jsem rychle potřebovala ve vejškové budově zdolat vzdálenost 15 pater, jenže ten škodolibec nás furt vozil nahoru a dolů: vždycky 5 pater nahoru, 4 patra dolů. 5 pater nahoru, pak mrsk s náma až do suterénu atd atd atd. Když už jsem tam takhle trčela asi 20 minut a nervy fakt hrozily výbuchem, pochopila jsem, že radši budu mít bolavý nohy než svěrací kazajku… a šla jsem šlapat pěkně po svejch. 🙂

Další odpovědi
anonym

No jéje a kolikrát, ještě, když jsem bydlela v paneláku, zasekával se často, jednou jsem přišla pozdě do školy a pak za několik let do práce, vždy jak na potvoru, když jsem nejvíc spěchala, nejhorší bylo, když jsem se v malým výtahu zasekla asi na plůl hodiny s rotvajlerem a flanderským bouvierem, to bylo brzy po kyslíku a tma jak v hrobě, vypli proud, psi byli nervní a já taky, jak jsem začala bouchat na dveře, začali štěkat a lezli po mě, pánč se taky báli, to bylo děsný.

Mortin

Asi na 5 minut

gecco

Bohudík, toho jsem byl – prozatím (ťukyťuk), ušetřen…
😉
Ale někdejší kolegyně ve výtahu uvízla od pátku odpoledne do pondělního rána – pokud vím, od té doby chodí pěšky jakkoli vysoko/hluboko (je to cca 23 let)…
😉

zjentek

na dobu nezbytně nutnou.. ;q

briketka10

Jednou ani nevíš, jak jsem se tenkrát lekla,
ale jen na chvilku s jednou starší paní ta
hned začla plašit, jak se dostane domů a
já ten výtah sama rozjela zmáčkla 2× Stop
a bylo.. paní mi děkovala pokřižovala se a
vylezla šťastná, jak blecha 😁

lexx

jo, jednou asi 30 min. než přijeli servisáci z okresníko města, byli jsme 4 v kabině a volali mobilem o pomoc, nápoje a nočník

ReHu

Gecco, to tam nebyla na zvonek žádná služba na přivolání?

gecco

Ne, bohužel…
To bylo v době těsně po ´komunistech´, kdy každý ještě odcházel z ´práce´ úderem hodin a o nic se nestaral…
___
Bohužel – ta holka doma nahlásila, že jede na víkend pryč…
Kamarádům ovšem, pro jistotu, řekla, že neví – jestli ji manžel pustí…
___
Takže ji nikdo ´nepostrádal´…
No – a ještě nebyli mobily…
___
Dodal bych obligátní „;-)))“ – ale v tomto případě nemůžu, ta holka si to fakt ´odtrpěla´…

bolak

takže uklízečky přes výtahy měly asi ráno pěknou makačku co? :D

si to tak představuju, že někdo v PO ráno přivolal výtah, a ona tam někde skrčená v koutku, a vedle ní x kaluží a jedna stočená jitrnice..

gecco

Ono tam bylo i nablito…
😉
No – co měla, chudera , dělat?

bolak

šikovná..

anonym

gecco, proč tam musela být tak strašně dlouho? Tam nikde nikdo nebyl?

gecco

Sambo – viz o kousek výš pro ReHu…
😉

anonym

a jo, tydýýýt 🙂

gecco

😉