Avatar uživatele
KK-15

Zaseklé plastové okno

Dobrý den,

když jsem se snažila otevřené okno nastavit na ventilaci omylem jsem otočila klikou ačkoli okno nebylo ještě správně dovřeno. Nyní mám okno stále otevřené a kliku zaseklou. Moc Vás prosím, nevíte někdo co s tím?? Nerada bych hned volala servis.. Děkuji
Doplňuji:
Ne, bohužel. Zavřít, přimáčknout a otočit klikou jsem již zkoušela.

Upravil/a: KK-15

Zajímavá 0 před 4252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lyra

Z vnitřní strany okna (při otevření) v úrovni kliky, by měla být taková páčka nebo výstupek, je to různé, tak srovnej okno do normálního postavení což je zavřené okno mírné ho pootevři(jako knihu když čteš) a pak přimáčky tu páčku (k sobě) nebo zmáčkni výstupek a kliku uveď do stavu otevřeného okna ( né ventilačku) a mělo by bát po problému x)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
wM

Nejde okno zavřít, přimáčknout a poté otočit kliku?
Doplňuji:
Může být potřeba vyvinout trošku síly.

Upravil/a: wM

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Vem to trochu silou a zkus tu kliku narovnat do nějaké základní polohy. Tímto počínáním toho moc natropit nemůžeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

manipulací ona to určitě jde, je třeba nadzvednout a přitlačit…ale jak to popsat, když jsem to dělal asi 10 minut, ale podařilo se…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
struzzo

Ahoj, pokud by někdo měl ještě problém se seřizováním oken a nemohl se zde dohledat řešení, doporučuji vyzkoušet tento návod > https://www.pra­mos.cz/zakaznic­ky-servis/prakticky-radce/jak-seridit-plastova-okna/ .. Díky tomu to zvládne opravdu každý

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek