Pokročilý

zasekavani pc ?-jednase o pc a nemužu najit tu službu ?

zasekavani pc= zasekava se mi pc určitou hodinu se mi sekne celi pc a ja musim použit tvrdi restat koukal se na ovladace a každi ovladač mi ukazuje že Toto zařízení pracuje spravne vv pc žadni vir neni a a hardis je ok kde muze bit priblem dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To mě dělalo taki a pak se ukásalo, že to bil vyr. Jenše žádní antyvyr nepomoh a já mušel přeynstalovat sistém.

Další odpovědi:

Bronzový

Zakázat službu Superfetch. Správce úkolů, služby, najít Superfetch, zakázat. To je služba odhadování, ve kterou denní určitou dobu bude běžet jaký program a následně zacpávat virtuální paměť. Projevuje se to zběsilým točením HD, chroustáním bez vnější příčiny a trvalým světlem diody.

Jestli jde o notebook, půjde o příčinu vysoké teploty, zaneseného větracího ventilátoru.

Zlatý

To my víme, že se jedná o PC - a né kombajn...
:-DDD
Ale mohl bys být aspoň natolik laskav, abys - kdyžuž s PC (resp. Win) neumíš zacházet, uvedl aspoň verzi - aby bylo možno ti poradit přesně...!
____
Varianta B - sežeň si kouzelnou hůlku, mávni jí nad kláveskou a zamumlej zaklínadlo, třeba to pomůže...

Diskuze k otázce

Bronzový

ptáč

Jak se projeví zaseknutí PC? Nereaguje, nebo modrá smrt? Na bedně je kontrolka LED. Když je systém v klidu, moc nebliká. Po spuštění systému probíhá spousta věcí naráz. Aktualizace, stínová kopie, jiné služby. To je nejlepší počkat 15 minut, než proběhne aktualizace a kontrola. Až dioda tolik nebliká, je disk v klidu, už tam neprobíhají zápisy. Zkontrolovat ventilátor a vysát prach z chladiče procesoru.

Pokročilý

lukas1912

chiba se projevuje že sen na internetu sem na seznamu neco tapišu do vihledavače a tim se mi pc sekne přestane reakovat myš klavesnice a hardisk přestava načitat data z disku a LED od hardisku se vipne a ja musis použit tvrdi restart stava se mi to pravidelně určitou dobu v h občas se to stane kdyš nejsem přopijeni na internetu ventilator je uplně čisti tu službu sem uš vipnul ale nepomohle to a os mam windows vista home premium 32 bit

Bronzový

ptáč

Půjč si harddisk na vyzkoušení. Nainstaluj tam systém a ukáže se, chyba bude tam.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.