lukas1912

zasekavani pc ?-jednase o pc a nemužu najit tu službu ?

zasekavani pc= zasekava se mi pc určitou hodinu se mi sekne celi pc a ja musim použit tvrdi restat koukal se na ovladace a každi ovladač mi ukazuje že Toto zařízení pracuje spravne vv pc žadni vir neni a a hardis je ok kde muze bit priblem dekuji

Nejlepší odpověď
Zbynas

To mě dělalo taki a pak se ukásalo, že to bil vyr. Jenše žádní antyvyr nepomoh a já mušel přeynstalovat sistém.

Další odpovědi
ptáč

Zakázat službu Superfetch. Správce úkolů, služby, najít Superfetch, zakázat. To je služba odhadování, ve kterou denní určitou dobu bude běžet jaký program a následně zacpávat virtuální paměť. Projevuje se to zběsilým točením HD, chroustáním bez vnější příčiny a trvalým světlem diody.

Jestli jde o notebook, půjde o příčinu vysoké teploty, zaneseného větracího ventilátoru.

gecco

To my víme, že se jedná o PC – a né kombajn…
😁
Ale mohl bys být aspoň natolik laskav, abys – kdyžuž s PC (resp. Win) neumíš zacházet, uvedl aspoň verzi – aby bylo možno ti poradit přesně…!
____
Varianta B – sežeň si kouzelnou hůlku, mávni jí nad kláveskou a zamumlej zaklínadlo, třeba to pomůže…

ptáč

Jak se projeví zaseknutí PC? Nereaguje, nebo modrá smrt? Na bedně je kontrolka LED. Když je systém v klidu, moc nebliká. Po spuštění systému probíhá spousta věcí naráz. Aktualizace, stínová kopie, jiné služby. To je nejlepší počkat 15 minut, než proběhne aktualizace a kontrola. Až dioda tolik nebliká, je disk v klidu, už tam neprobíhají zápisy. Zkontrolovat ventilátor a vysát prach z chladiče procesoru.

lukas1912

chiba se projevuje že sen na internetu sem na seznamu neco tapišu do vihledavače a tim se mi pc sekne přestane reakovat myš klavesnice a hardisk přestava načitat data z disku a LED od hardisku se vipne a ja musis použit tvrdi restart stava se mi to pravidelně určitou dobu v h občas se to stane kdyš nejsem přopijeni na internetu ventilator je uplně čisti tu službu sem uš vipnul ale nepomohle to a os mam windows vista home premium 32 bit

ptáč

Půjč si harddisk na vyzkoušení. Nainstaluj tam systém a ukáže se, chyba bude tam.