pavice 14

zasekávání PC

Když hraju hry-jakékoli-tak po 10min. se počitač zasekne a nereaguje vůbec na nic. Musím domů a začít znovu a opět se zasekne. Jak u her pro více hráčů, tak u her pro jednotlivce.Jinak všechno funguje jak má.Proč to je? Také mi hlásí PC, že mi nejde USB, přitom tiskárna je zapojena a funguje, ale webkamera ne. Může s tím souviset i to zasekávání her? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Retko

Skus si procistit pocitac, hlavne na cervy programem Ad-Aware. Outlook atd. Antivir ne vzdy pomuze.

Pak kdyz neco hrajes, je dobre kdyz nemas spousteno moc jinych programu, tak je treba povypinej. Vybornej program, ktery to udela snadno za tebe je tady http://www.sta­huj.centrum.cz/?g[s]=game+booster .

Sam ho pouzivam nekdy i na vykonnejsim pocitaci. Tak skus. Treba pomuze i na to sekani.

Další odpovědi
honza19hk

jestli hraješ graficky náročné hry a máš slabou grafiku a paměť RAM ,nebo i processor tak je to tímhle–zkus méně náročné hry (tz.starší hry -ne nové)
další možnost : zkus si zkontrolovat počítač jestli tam nemáš viry

usb: pozor usb je 1.0 a 2.0 podle toho jaké máš na kameře usb(1.0 nebo 2.0)tak to strč vždy do stejné díry-pokud máš na kameře usb 2.0 a nemáš ho na počítači tak ti to nepůjde
POZOR VŠE MŮŽE BÝT ZPŮSOBENO VIREM!!!

eva

Taky s tím máme špatné zkušenosti.Myslím že počítač je v pořádku.Na sekání her si stěžuje hodně hráčů,takže chyba asi nebude z tvé strany.

lemra@lina

Je možné, že se ti přehřívá CPU (procesor)nebo VGA(grafika. Napiš jakou máš sestavu a co na tom hraješ.