Zase vyhrál. Bude se muset Karel zastřelit?

Já mu fandím,je neuvěřitelný.
Doplňuji:
No – nerad to připomínám,ale on vyhrál na základě počtu hlasů.
Že si nikdo nemyslí,že výsledky byly ovlivněné, že ne?
A to je na tom ta největší hlína.
Že je to tak,jak to je.

Nejlepší odpověď
Losos

Samotný Gott mi nevadí, vadí mi tahle „soutěž“ .. s původní a hlavní myšlenkou, která v téhle soutěži měla být, to nemá dávno nic společného a nyní je to již jen trapná fraška.

Karel ať zpívá, dokud ho to bude bavit a dokud svým zpěvem bude lidi bavit a rozveselovat, ale ať se nikdo nesnaží říkat, že on je ten nejlepší a že si tuhle cenu zaslouží oprávněně. Omlouvám se, ale pravda taková není a v jeho případě výhra této ceny absolutně nevypovídá o nějakých schopnostech. To je že to zpěvák s velkým Z nepopírám, ale tuhle cenu si už posledních XX let nezaslouží.

Další odpovědi
panenka

Já Karlova fanynka sice nejsem ale myslím si že si to vítězství zaslouží

Terryle

Ale on má opravdu dobrej hlas, když se to vezme kolem a kolem. A čím je starší, tím si to vlastně za ten hlas zaslouží víc – kdo z vás by vydržel snad padesát let takhle řvát? :oD Je to cena pro zpěváky, takže by se teoreticky neměl hodnotit obsah písniček (z přetextování nádhernejch klasickejch folkovejch písní do rozvernejch písní stárnoucího svůdce se mi otevírá kudla v kapse!), ale interpretace – a tu on prostě má dobrou. Odvažuju se říct, že u nás zpěvák s lepším hlasem v současný době fakt není. Gája bude muset umřít a pak to zavřou, protože se z toho stane totální fraška :o)
Nic proti němu nemám, záměrně si ho nepustím, ale když ho v rádiu hrajou, nepohorší mě to. A kdysi na mě při osobním setkání udělal fajn dojem – příjemnej, shovívavej a poměrně vtipnej starší pán. Vlastně mu to přeju…

hanulka11

On je ale fakt výborný já ho taky mám ráda,už od jeho začátků, jeho písničky a tak vůbec -moc mu fandím.
Prostě on dokud to půjde tak nám tu radost bude rozdávat.

Neguš

Ať si každý říká o něm co chce,ale je to česká ikona.V samotné soutěži hraje velkou roli jméno.Jeho projev je však nedostižný a pro mne jsou jeho písničky součástí života i když hlavně z dávných let.

Berušinka

Nezlobte se za můj názor, ale já myslím, že už je to trapný !

Mili @

Gott je skvělý a jiného zpěváka tu snad ani nemáme…
Když teď umřel Petr Muk, tak už vůbec.

roxy52

Nevěřím,že má pořád nejvíc hlasů.Ti ,kteří jeho zpěv milují je daleko míň,než těch mladých,kteří ho vůbec nemusí.Kde se potom ty hlasy berou........?????

alexandra

Gott je osobnost,ale myslím si,že už je dost dalších zpěváků,kteří by to mohli dostat,ale pokud bude pan Gott na živu,tak si ani neškrtnou.Já myslím,že už to dostává jenom ze zvyku,a asi by dostal infarkt,kdyby tomu tak jednou nebylo.Kdyby byl charakter,tak přesto,že si tu cenu zaslouží,tak by se postaral,aby ho vynechali,nebo by tu cenu předal tomu druhému,jako že byl první,a celé by to mohl posunout.Ale asi je moc ješitný,takže to neudělá,a je už to fakt trapné.