Katrous

Zase ta stejná otázka :D pujde připojit nitendo?

www.tv-dvd.blog.cz
tohle je má tv a dvd šlo by to napojit i na notebook?mam hdmi a ubs

Odpovědi
Lorrien

Žííííš, tak si projdi parametry, tam to bude napsané, anebo to prostě zkus někam zapojit, ale nejdříve to odpoj ze sítě, nechci Tě mít na svědomí :D

bolak

Zkus to tady > http://www.zi­ve.cz/Poradna/sc-20/default.as­px?consult=1

To je ryze technická poradna, tam to budou vědět spíš. Nemá cenu to opakovat pořád dokola, pořád dokola, pořád dokola, pořád dokola…

když to nevíme, tak si prostě nevzpomenem.. ;)

mosoj

Na ten netebook určitě ano.

Na tom ostatním žádný digitální vstup nevidím. Je tam jenom scart a s-video.