Zase něco ze života…

má kamarádka byla před půl rokem na procházce se psem-poulicní malý,přepadl a okradl jí nějaký grázl,bránila se a přitom ten pes trochu pokousal jak jí tak i toho lumpa,na policii nic nehlásila a to byla chyba,ten dotyčný na ní podal trestní oznámení že ho pokousal její pes a ona dnes odešla od soudu s půlroční podmínkou,vůbec nikoho nezajímalo,že obět byla vlastně ona
Doplňuji:
nevím kdo byl ten grázl ale slušný člověk určitě NE!

Nejlepší odpověď
Bumbes

To ještě může být ráda, že mu nemusí platit bolestné a třeba i nemocenskou. Máme tu bohužel perfektní zákony chránící lumpy, málo policajtů (po Langerově restruktualizaci) a „ABL loutka John“ se nechal slyšet, že ještě nějaké policajty propustí. Asi nás tu poté bude ochraňovat jeho chlebodárce majitel bezpečnostní agentury ABL, a. s. se svými poskoky…

Další odpovědi
iceT

to ze nikde nic nehlasila byla vazne chyba,ted uz se spravedlnosti tezko dovola.Meho chlapa pred casem take napadl nejaky pobuda s nozem v ruce,jen proto ze se kohosi zastaval.bylo to nahlasene,ale stejne se nic nestalo,chlapa stejne nenasli.kdyby ten chlap mel o neco delsi nuz…

dudu

U nás koluje případ, kdy snad jedné ženě jdoucí tahle podvečer opuštěným parkem pomohlo, poté co na ni juknul úchyl s rozepjatým baloňákem, že ve stresu začala hodně nahlas křičet hurá!! Dotyčný zůstal chvíli štronzo a pak pacholek jeden zbaběle uprchnul.

pondělí

VÍTE KDO BYL GRÁZL,ŽE POUŽÍVÁTE TOTO NÁZVOSLOVÍ

iwetax

A nebylo to náhodou v USA?