bolak

Zasáhne nějak zemětřesení letícího ptáka?

Nejlepší odpověď
badisko

heh no to je teda otaka .:-)..ne nic se mi stat nemuze a nijak ho to neovlivni..

Další odpovědi
lukas.zmizik

může se jenom dívat a smát se…horší to ale bude s koncem světa…to už mu do smíchu nebude

anonym

V letu asi ne, ale kdyby si chtěl sednout na strom, tak nebude vědět, na kterou z těch mnoha větví.

bolak

badisko: copak ty seš letící pták? to je tvoje indiánský jméno nebo jak :)

Lucijej

Jednom v případě, že by trhal fialky dynamitem.