quentos

Zasáhla Vás také zpráva o smrti Joea Cockera?

V médiích se objevila jen velmi nenápadně, ať se jdou média vycpat. R. I. P. … https://www.y­outube.com/wat­ch?v=kpYxZ-1PnlA

Nejlepší odpověď
gecco

No jo, parádní chraplák…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_wG6Cgmgn5U

Další odpovědi
cochee

Jj, na Seznamu v za deset osm večer. Měl jsem to štěstí před pár roky vidět jeho představení. Ne zrovna největší show, ale o to umělecky cennější zážitek. Dodnes mám husí kůži, když si vzpomenu na You Are So Beautiful, jeden z jeho nejlepších coverů (byl to mistr coververzí). Je zajímavé, že na anglické wiki už je datum úmrtí.

dejavu

Ano, zasáhla, je mi ho líto. Ale zemřel jako bard, v plné síle, tak bych si přála taky odejít. Posílám jednu, kterou mám moc ráda. Joe, díky! https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ity-l7be1z0&list=RDity-l7be1z0

Rocker

Zasáhla,,byl dobrej.

bolak

Jako blesk z čistého nebe. Hlavně pro to že nevim kdo to je, ale na novinkách to mělo docela velkej obrázek, takže to bude asi někdo hodně důležitej, protože s velkýma vobrázkama tam dávaj něco jako zprávy dne, každopádně to jméno jsem slyšel dneska prvně.

anonym

Ne, mne zasáhla smrt mého bratra. Pohřeb má v sobotu. ☹

setapouch

Ne, znám jen to jméno.

mosoj

Ne. Znám horší věci, které se dějí. Smrt je přirozená a patří k životu.
Doplňuji:
Nedávno jsem viděl rozhovor s lékařem, který byl členem teamu, který nedávno transplantoval několik tělesných orgánů najednou.
Vyjádřil se v tom smyslu, že lidé se odnaučili umírat a diví se že někdo nemocný či starý zemřel.

Kura

Vůbec netuším kdo to byl. Jak jste ho poznali ?