Pokročilý

zarůstání vousů, nemohu se taho zbavit. Zkusil jsem holení el.strojkem, tak i žiletkou

Je to už k nevydržení, nevím co s tím. Když zkusím nějaký krém, tak jediný čeho se dočkam jsou jebáky po celým obličeji a zarostlé vousy si vesele zarůstají dál. Na "doktorka.cz" jsem se dočetl, že bych se v žádném případě neměl holit proti směru růstu, ale jak to mam dělat, když mi na krku roste každý vous jiným směrem? Hlavně na stranách a tam je to zarůstání také nejhorší.Zkusil jsemse toho i nevšímat, jenže vous neprorostl ven a já pak s pinzetou vytáhl i skoro 1cm dlouhý vous. Takže ty zarostlý vytrhávám hned po oholení. Prosím poraďte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Míval jsem podobný problém. Vyřešeno. Přestal jsem holit el. strojkem i žiletkou (mokrou cestou) a už léta jen zastřihávám elektrickým zastřihávačem vousů (na cca 2-3 mm). Po zastřižení vždy jen žiletkou zarovnám kraje na tvářích a krku. Doporučuji to i Vám. "Dnešní móda" je k tomu myslím i benevolentnější.

Další odpovědi:

Zlatý

Naštěstí jsem se naposledy holil na vojenském cvičení. Jak píše pájo - když to jde, neodírat tvář ostrým předmětem.
když ale tvář musí být hladká, šel bych na radu na kožní oddělení.

Zlatý

Aj muži si odstraňujú "ochlpenie" epiláciou na trvalo. Ak ste pevne rozhodnutý, poraďte sa s kožným lekárom, alebo priamo v kozmetickom salóne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.