Avatar uživatele
koník.

zarůstání vousů, nemohu se taho zbavit. Zkusil jsem holení el.strojkem, tak i žiletkou

Je to už k nevydržení, nevím co s tím. Když zkusím nějaký krém, tak jediný čeho se dočkam jsou jebáky po celým obličeji a zarostlé vousy si vesele zarůstají dál. Na „doktorka.cz“ jsem se dočetl, že bych se v žádném případě neměl holit proti směru růstu, ale jak to mam dělat, když mi na krku roste každý vous jiným směrem? Hlavně na stranách a tam je to zarůstání také nejhorší.Zkusil jsemse toho i nevšímat, jenže vous neprorostl ven a já pak s pinzetou vytáhl i skoro 1cm dlouhý vous. Takže ty zarostlý vytrhávám hned po oholení. Prosím poraďte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Pájo, Damiana před 4465 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Míval jsem podobný problém. Vyřešeno. Přestal jsem holit el. strojkem i žiletkou (mokrou cestou) a už léta jen zastřihávám elektrickým zastřihávačem vousů (na cca 2–3 mm). Po zastřižení vždy jen žiletkou zarovnám kraje na tvářích a krku. Doporučuji to i Vám. „Dnešní móda“ je k tomu myslím i benevolentnější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Naštěstí jsem se naposledy holil na vojenském cvičení. Jak píše pájo – když to jde, neodírat tvář ostrým předmětem.
když ale tvář musí být hladká, šel bych na radu na kožní oddělení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Aj muži si odstraňujú „ochlpenie“ epiláciou na trvalo. Ak ste pevne rozhodnutý, poraďte sa s kožným lekárom, alebo priamo v kozmetickom salóne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví