LucieKostík

Zarůstající nehet u palce na noze-jak se budu cítit po odstranění nehtu?

Dobrý den. Příští pondělí mám mít operaci, protože mám zánět palce u nohy. Jestliže mám mít ten malý zákrok v pondělí, budu schopna jít ve středu, tedy za dva dni do kina v podpatcích? Bude to bolet, nebo tak něco?

Nejlepší odpověď
Quimby

Já měl to samé rok zpátky.
Palec mi umrtvili, nehet seřízli ze strany, aby se mohla kůže zahojit. Za 10minut to bylo hotové, ale hodně to zavázali a stejně prosákla krev. Když to přicházelo k sobě, tak to celkem škubalo. Postavit se na nohu nedalo, okamžitě se to překrvilo a začlo hodně tlačit a bolet. I po tom dnu to nebylo moc dobré.

Takže rozhodně bych to nedoporučoval, samozřejmě nevím jak to udělají, ale já byl rád když sem se vešel do normální boty. Možná to nebude tak vážné a druhý den si na to stoupneš v pohodě, ale já vím, že bych do kina nedošel.

Další odpovědi
gecco

Podpatky asi vadit nebudou – ale úzká špička boty rozhodně ano – spíše, než lodičky na štekli, si naplánuj pohodlné ´botasky´…
😉

Mapel

Zatnout zuby a bolest ti vadit nebude. Palec musíš mít volný. Bude zafačovaný a potřebuje volný prostor a ne podpadky.

LucieKostík

Quimby, děkuji :) Můžu se ještě zeptat? Nabídli vám aspoň jednu berly? Nebo jak jste potom to chození zvládal?

Quimby

Pardon, diskuze moc nečtu, přístě raději pište do zpráv.
Nenabídli, ale já si o ni ani nepožádal, ale měl sem zařízen odvoz.
Jinak jízdu vlastním autem bych neriskoval, přecejen je ta noha taková tupější a nechtěně dupnout na brzdu nebo plyn není dobré.

LucieKostík

Děkuji, jsou to podpatky, kde ti „koukají prsty ven“ :)).

gecco

Zavázanej prst „kouká“ z boty?
😉
No – nevím, jakou s tím uděláš ´parádu´…
😉

LucieKostík

To je pravda, asi to budu muset odvolat :D. Díky :)