vicix8

Záruční pečeť

ahoj lidi chtel jsem upgradovat svuj comp ale kdyz sem vytáčel ze zadu šroubky, narazil jsem na záruční pečet´ kteráje přidělaná od „dveří“
skříně ke skříni(dveře- levá strana skříně-ten plech).Je tam napsáno, že pokud to bude porušeno(ta pečeť)tak muze dojít k odebrani zaruky. nevíte prosím jak otevřít skrín abych mohl neco pridat(např pamet)a nebyla pečeť porušena? diky za odpoved

Nejlepší odpověď
Rhapsody

Jednou z možností je buď si to nechat namontovat v autorizovaném servisu, kde Vám vydají potvrzení o změnách v hardware nebo se přeptat v prodejně jestli nemají nějaký svůj servis.
Další možností je odstranění pečeti pomocí skalpelu nebo žiletky ale je to dost choulostivá věc