magicm18

Žárovky v panelovem dome a EU.

Bydlim v panelaku.Pris­tupove a spolecne prostory maji klasicke zarovky,a ty se i nyni kradou.Dle EU skonci vyroba a pouzivani klasickych zarovek.Tak az nam dojdou klasicke zarovky,nezbyde nam nic jineho nez tam dat ty „usporne“.To jsem zvedav ,kdyz se kradou tyto klasicke,zda nebudeme potme.

Nejlepší odpověď
mosoj

EÚ přeci nemůže za zlodějskou létoru českých občanů.

Dostávám nyní zboží Českou Poštou nebo přepravní společností. Letos jsem již dostal tři vykradené zásilky?? V minulých letech ani jednou.

Další odpovědi
gepik

Se žárovkama měňte i svítidla za odolnější, do kterých se dostat je mnohem složitější. Ostatně to je taky cílem zákazu vákuových žárovek. Ne úspora energie, ale větší investice spotřebitele.

Drap

Jedna možnost dost drahá instalovat kamery a zaznamenávat pohyb, druhá možnost levnější – všichni si zakoupí baterky. Zkrátka co unie vytvoří dobro občanům tohoto státu přinese.