Ronnynik

Zaroste piercing do nosu?

Když si nechám udělat piercing do nosu a pak se mi přestane líbit( třeba za 5 let) tak zaroste ta dirka nebo ne? =) Předem děkuji za odpověd' =)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Někomu dírka zaroste ,ale někomu ne . A hlavně počítej s tím, že i když zaroste stále bude vidět kde byla -bude tam jizva

Další odpovědi
Drap

I když zaroste, tak je to stále vidět.A vůbec to nevypadá dobře třeba na starším člověku. Je nutno počítat s tím, že pokud si nechám něco propíchnout, tak následky budou až do smrti.

WeeBear

Piercing v nose jsem měla, celkem krátce (okolo půlroku) a dírka zarostla po vyndání rychle a nejde ani vidět, že tam byla. :) Ale je asi fakt, že kdybych ho měla déle (v řádu let), tak mi tam něco zůstane.