Avatar uživatele
anonym

Žárlí váš partner?

co se pocita jako zdrava zarlivost

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, Miroslavst, Jahoda, anonym, BEAES, kvikal, Rico před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Nežárlí, ale abych pravdu řekl, tak já žárlím.
Když jsem u milenky, vždycky si říkám, copak asi dělá doma žena? Snad někde nelítá?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Zdravé je v mezích žárlit, takže žárlí i já na něj. Pozor na žárlivost, jako na nemoc, je to zničující pro obě strany! Nikdo nemá právo nikoho omezovat a vlastnit!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kvikal

on nežárlí ikdyž by vzhledem k tomu jak nenávidí nevěru a že bydlíme každý v jiném městě klidně mohl. Zdravá žárlivost ? Tak určitě trošku by se žárlit mělo. Dává to pocit zájmu. Myslím, že takové ty popichující vtipné řeči mi uplně stačí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karbo

Přiznávám,kdysi jsem žárlil hrozně a dnes vím že to byla chyba.Myslím si,že vše by mělo mít své hranice.
Zdravá žárlivost?
Když vás partner má rád,samozřejmě žárlivost je přirozená,ale asi to je v každým z nás jinak nastavený.Určitě by se to nemělo přehánět ve smyslu -to si nesmíš obléct,tam jít nemůžeš atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano žárlí a jak říkal Miroslav Šimek – budu si muset najít raději chlapa,protože ten bude mít pro mne porozumnění a bude mne pouštět za ženskejma.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ne,protože nemá důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano žárlí já mu vždy na to odpovím že nemá proč žárlit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aluška

Díky jeho chorobné žárlivosti už patrnera nemám skoro 3 měsíce a nelituji toho …

Každý kdo má toho druhého rád a má o něj zájem trochu žárlí .. to je normální a přirizené …
ale to co mi dělal teď už bývalý partner byla doslova katastrofa a řeknu Ti, že mně na nějaký čas dokonce i přesvědčil o tom, že jsem já ta špatná a nemocná … ale díky bohu jen na chvíly …

ze začátku se to tvářilo skoro nevinně … než jsem zjistila, že mi lustruje emaily, telefon, icq a vše ostatní … když jsem to zjistila byla jsem rudá vzteky a jeho vysvětlení …? Jsem krásná ženská tak co kdyby … ovšem se to stupňovalo … kterákoliv mužský mně pozdravil už byl mým potencionálním milencem .. i když to byl třeba bezdomovec před obchodem kam jsem chodila nakupovat … hnus! a jak to nakonec dopadlo? pořád mi to vrtalo hlavou .. proč to dělá vždyť u nedávám sebenší důvod žárlit – nemaluju se, chodím oblečená pomalu v pytli aby si mně nikdo nevšíml … atd ( taky blbost) no proč.. protože on lítá po seznamkách … zve cizí ženské na kávičku atd a podle sebe soudí mně … tak si sbalil kufr a šel … to je chorobná žárlivost na tu bacha .. může vám to pěkně zamávat se životem … pokud to zavčas neutnete …

Já naštěstí žárlím zdravě … tzn. rekognoskuju terén kdo se mi kolem milého motá … ale stejně když bude chtít podvádět tak bude i kdyby jsme mu dali kouli na nohu 😁 ale tyé si myslím, že ten kdo má zdravé sebevědomí a má partnera rád nepodvádí .. nemá přece důvod

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek