Žárlí váš partner?

co se pocita jako zdrava zarlivost

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nežárlí, ale abych pravdu řekl, tak já žárlím.
Když jsem u milenky, vždycky si říkám, copak asi dělá doma žena? Snad někde nelítá?

Další odpovědi
BEAES

Zdravé je v mezích žárlit, takže žárlí i já na něj. Pozor na žárlivost, jako na nemoc, je to zničující pro obě strany! Nikdo nemá právo nikoho omezovat a vlastnit!

kvikal

on nežárlí ikdyž by vzhledem k tomu jak nenávidí nevěru a že bydlíme každý v jiném městě klidně mohl. Zdravá žárlivost ? Tak určitě trošku by se žárlit mělo. Dává to pocit zájmu. Myslím, že takové ty popichující vtipné řeči mi uplně stačí. 🙂

karbo

Přiznávám,kdysi jsem žárlil hrozně a dnes vím že to byla chyba.Myslím si,že vše by mělo mít své hranice.
Zdravá žárlivost?
Když vás partner má rád,samozřejmě žárlivost je přirozená,ale asi to je v každým z nás jinak nastavený.Určitě by se to nemělo přehánět ve smyslu -to si nesmíš obléct,tam jít nemůžeš atd.

ten který je

Ano žárlí a jak říkal Miroslav Šimek – budu si muset najít raději chlapa,protože ten bude mít pro mne porozumnění a bude mne pouštět za ženskejma.:-)

Michal

Ne,protože nemá důvod.

panenka

Ano žárlí já mu vždy na to odpovím že nemá proč žárlit.

aluška

Díky jeho chorobné žárlivosti už patrnera nemám skoro 3 měsíce a nelituji toho …

Každý kdo má toho druhého rád a má o něj zájem trochu žárlí .. to je normální a přirizené …
ale to co mi dělal teď už bývalý partner byla doslova katastrofa a řeknu Ti, že mně na nějaký čas dokonce i přesvědčil o tom, že jsem já ta špatná a nemocná … ale díky bohu jen na chvíly …

ze začátku se to tvářilo skoro nevinně … než jsem zjistila, že mi lustruje emaily, telefon, icq a vše ostatní … když jsem to zjistila byla jsem rudá vzteky a jeho vysvětlení …? Jsem krásná ženská tak co kdyby … ovšem se to stupňovalo … kterákoliv mužský mně pozdravil už byl mým potencionálním milencem .. i když to byl třeba bezdomovec před obchodem kam jsem chodila nakupovat … hnus! a jak to nakonec dopadlo? pořád mi to vrtalo hlavou .. proč to dělá vždyť u nedávám sebenší důvod žárlit – nemaluju se, chodím oblečená pomalu v pytli aby si mně nikdo nevšíml … atd ( taky blbost) no proč.. protože on lítá po seznamkách … zve cizí ženské na kávičku atd a podle sebe soudí mně … tak si sbalil kufr a šel … to je chorobná žárlivost na tu bacha .. může vám to pěkně zamávat se životem … pokud to zavčas neutnete …

Já naštěstí žárlím zdravě … tzn. rekognoskuju terén kdo se mi kolem milého motá … ale stejně když bude chtít podvádět tak bude i kdyby jsme mu dali kouli na nohu 😁 ale tyé si myslím, že ten kdo má zdravé sebevědomí a má partnera rád nepodvádí .. nemá přece důvod