ivosek2

Zarazil jsem si kov do prstu

Na praxi se mi zarazil malinký kov do prstu hrozne to bolelo ale teď to neboli. Co mam teď delat? Muze se to dostat do krve?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vem jehlu a tu šponu vyrýpej, nebo ti to stejně začne hnisat.
Doplňuji:
Samozřejmě nějaká desinfekce okolo neuškodí, ale hnisání nezabrání.

Další odpovědi
Putin

Podle toho jak to je vážné, určitě v první řadě desinfekce.

jáára

Dej na to višňák a nech to vyhnisat…

bulík

Buď jak mosoj, anebo to nech podebrat. Místo zčervená a tzv vyhnisá. To potom jehlou, špendlíkem tu kovovou šponu vyrýpeš. Tělo přirozeně vytlačuje cizí věci z těla.