Avatar uživatele
anonym

Zaráží Vás taky kolik lidí nemá pojem o státním symbolu-vlajce a jejím vyvěšování?Chybí asi základní znalosti

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, anonym před 4505 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Kedysi štátna symbolika bola súčasťou občianskej náuky. A dnes? Učí sa to vôbec, učia sa deti v škole niečo o štáte, v ktorom žijú, aj niečo iné než dejepis a zemepis, o svojich právach a povinnostiach, o etike, o estetike, o vzťahoch ľudí, zdravotné informácie (sex) a o rodičovstve (tie staršie)?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Je to smutné,ale oni toho nevědí víc.Ae odpověď od >SeptikB<,mne dostala.Jestli jsem to pochopil správně,tak počítat se naučí,jenom kdyby ho chtěli zaměstnat třeba v bance a psát,jenom kdyby mu hrozila novinařina.V tom případě jsem rád,že nás ve škole učili i ty „zbytečnosti“,nejen o vlajce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SeptikB

Nezaráží. Upřímně si myslím, že to nebudu v životě potřebovat, pokud se nedostanu do nějaké státní organizace na specifickou funkci. Až tam budu, tak si to zjistím, do té doby můžu existovat i bez této znalosti (ano, nejsem zrovna příkladem vlastenectví, ale mám důležitější věci na práci).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

My starší jsme se to učily ve škole a ti mladší se to snad nemají ani kde dozvědět. Před nedávnem jsem si všiml, že ani učitelé to všichni nevědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Take me do vcerejska ty znalosti chybely, anonyme. 🙂
A jsem moc rada , ze jsem se sama i tady na to ptala.
Ptam se zde na vsechno , co jsem ze skoly zapomnela , a nebo jsem byla zrovna nemocna.
🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Nedivím se. Společnost se stává čím dál víc analfabetická a lhostejná, apatická, otupělá. Kdysi naše kvalitní školství je v troskách a podfinancováno, vláda to kupodivu tiše podporuje. Jo, nevzdělaným masám se vládne, diktuje snáze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Proč ta otázka?Dnes přeci ke všemu stačí umět anglicky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek