151kbar151

Zařaďte se do věkové kategorie. Ptám se jen tak, abych věděl, jak staří/mladí lidé mi tu odpovídají nebo se ptají.

Nejlepší odpověď
anonym

50 a více let

A lidi nad 60 diskriminuješ?
Navíc otázka je už poněkolikáté, přičemž ty stíháš od června už po 3. porušovat kodex.

Další odpovědi
led

50 a více let

Narodená minulé storočie 🙂

arygnoc

50 a více let

už to bylo, ale dlouho ne.

hanulka11

50 a více let

není to o moc nad hranicí

Děda Louda

50 a více let

Nenech se mýlit! Není ničím výjimečným propastný rozdíl mezi věkem fyzickým a mentálním.

Ponytail

20-30 let

26 🙂

dědapetr

50 a více let

Dávno.

venkovan

0-10 let

Rozumově, Fyzicky to není podstatné.

dudu

50 a více let

anonym

40-50 let

Jikra

50 a více let

Andělé

30-40 let

quentos

20-30 let

Pomelo74

10-20 let

beruska97

10-20 let

Kubas11

10-20 let

led

Otázka veku užívateľov tu bola už viackrát položená. Stači pozrieť do histórie cez modrú lištu.

anonym

Ad led, tazatel je zřejmě nepoučitelný.
Zřejmě mu nestačilo, že mu včera admini vyřadil dvojitou otázku na Lutovského.