quentos

Zapomněli jste někdy na schůzku s klientem?

a jak to dopadlo? Mně se to stalo v úterý, naštěstí to vzal nejen v pohodě, ale ještě se tomu chechtal, přeložili jsme schůzi na jindy. „Zapomínat je lidské“ – máte podobnou zkušenost?
Doplňuji:
pekynko, souhlasím, v tomto případě asi ne …

Nejlepší odpověď
Bumbes

„Mluvíš“ mi úplně z duše. Tento problém také znám. Občas si toho naberu tolik, že jedno pro druhé zapomenu, nebo nestihnu…

Další odpovědi
Fallen Angel

Stalo se mi, že jsem zapomněla jít do práce. Napsala jsem si špatně směnu. Vzbudila mě smska, kde se mě vedoucí ptal, jestli přijdu, že mam směnu. Tak jsem mu napsala, že se omlouvám, že jsem si to asi špatně opsala, že jsem se právě vzbudila a že tam dorazím. On mi odpověděl, že se nic neděje a ať nevstávám, že mi tu směnu smaže a napíše na jindy a poslal pár smilíků. Když jsem pak druhý den šla do práce, tak jsem se omluvila. On se jen smál a říkl, že se to může stát každému. Mám kliku, že mám dobrého vedoucího…

pekynka

Moje kolegyně zapoměla na schůzku, měla ji přes 155 objednanou s pacientem. prostě zapoměla vyslat posádku k poruše vědomí. Už tu nepracuje, myslíte, že v tomto případě by obhájila, že chybovat je lidské?

BEAES

Zatím ne, ale zdává se mi o tom.....

panenka

Zatím se mi to nestalo abych zapomněla na schůzku s klientem a raději všude na schůzku přijdu o 10 minut dřív než později.