Moniccc

Zapomněla jsem doložit logopedické a foniatrické vyšetření u přijímaček na VŠ, co teď?

Dobrý den,
dneska jsem dělala přijímačky na VŠ na obor, který požaduje logopedické a foniatrické vyšetření. Dneska jsem se dozvěděla, že se mělo vložit do databáze nejpozději do 10.6.2014… Vůbec nevím, co mám teď dělat, zítra si zavolám na fakultu, ale mám hrůzu z toho, že už mi to nevezmou. I tak, myslíte, že do pátku mě někde na logopedii vezmou? A co je důležité, myslíte, že mi na fakultě prominou a dají mi ještě možnost? :(

Odpovědi
Tessina11

Myslim, ze jste dostala preste stanoveny datum do kdy se to ma udelat. Mela jste si na to dat vetsi pozor, pomoci upominky.
Ja jsem mela dolozit na VS maturitni vysvedceni a pod tim bylo jasne napsano, ze pokud nebude dolozeno, tak nebudeme prijati. Myslim ze toto je podobny pripad, ale preji hodne stesti at Vam to prominou.

ivzez

Napřed si sežeňte logopedii, tak bývají hodně dlouhé objednací
termíny (klidně dva měsíce i víc) a teprve potom volejte na fakultu
(až budete vědět, kdy budete moci potvrzení doložit).

Pokud na fakultu zavoláte a něco sláíbíte,
nebylo by taktické to nedodržet,
Doplňuji:
Mělo být: slíbíte …

Také držím palce.

Fienir

Zavolej, omluv se a pošli to tam. Nikdo to nebude příliš řešit :)

Hlada

Proboha, co je to za školu? Nemusíš k přijímačkám ještě absolvovat hymenoplastiku?

Moniccc

Je to vtipné, ale vůbec mě to neuklidnilo :D

RyuzakiKate

:D