Tomik 97

Zapomněl jsem heslo od administrátorského účtu a na tom druhém účtu nemohu nic dělat poraďte.

Nejlepší odpověď
Bedy

V počítači by měl být účet Administrator – stačí spustit počítač v nouzovém režimu a můžete se na něj přihlásit. Ve výchozím nastavení je bez hesla.
Pokud i ten máte zaheslovaný, tak nezbývá nic jiného, než reinstalace systému.
V případě, že máte Windows XP, tak existuje docela slušná háčkovací utilitka; její použití je rizikové a pro běžného uživatele obtížné.

Další odpovědi
fg

Zkuste to tady http://www.blog­.ijacek007.cz/Na­vody/odhalte-zapomenute-heslo-do-windows-pomoci-ophcrack-livecd

Bedy

Pardon, ne háčkovací, ale hackovací utilitka (to jsou ty automatické opravy pravopisu v Internet Exploreru).