Pokročilý

Zapomínáte často zboží na v obchodě po zaplacení?

Člověk ještě nemá věci v tašce, prodavačka Vám vrátí, už markuje dalšímu, vy ještě máte nějaké věci na pultě, míchá se Vám to s věcmi dalšího nakupujícího.

Nemo si vše hodíte do vozíku, odjedete stranou a přendaváte do tašek a jak je ten vozík velký tak nějakou drobnost přehlédnete nebo Vás z fleku vytlačují jiní nakupující, kteří si taky chtějí přendat zboží z vozíku do tašek.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne to se mi nestává, nakupuji v klidu ,nenechávám se znervóznit.

Další odpovědi:

Bronzový

Já jsem zase nakupující sklerotička!
V pultovém obchodě jsem požádala paní prodavačku o uzenou makrelu, nějakou větší, balila ji, přitom se ptala, co chci dál a já na to: "uzenou makrelu, nějakou větší" - no - myslela jsem na něco jiného, ale pro za mnou stojící frontu to byla velká zábava - a vlastně i pro mně, připadala jsem si jako pitomec....

Zlatý

Hazu nakup do voziku,az pak v klidu do tasky.Jednou se mi stalo,ze jsem prehlidla kovovy otvirak,proste se v tom kovovem kosiku ztratil a vsimla jsem si ho az po zaplaceni,vratila jsem se k pokladne a zaplatila ho dodatecne.

Bronzový

Tak tohle se mi taky nestává.Ale co dělám celkem často,že čerpám benzin na benzince a jak u toho přemýšlím,tak odjedu bez zapalcení.Naštěstí čerpán na jedné benzince,kde už mě znají a vědí,že se za chvíli poctivě vrátím.Říkala mi pokladní,že když mne viděli jednou přijet tak už mezi nimi proběhla sázka,jestli odjedu nebo zaplatím. :-)

Pokročilý

Mně se zase stává úplně něco jiného...zboží naházím do košíku, pak přeložím do tašky a doma vyplňuji " nákupní deník" pro GFK a to podle účtenky. Častokrát vidím zboží které nemám, ale je namarkované, naposledy to byla Billa. Co s tím ? Copak mám čas přehrabovat nákup a kontrolovat podle účtenky na prodejně ? Vám se to nestává ?

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Dokud stíhám, tak to cpu do tašek, když nestíhám, tak to háži do vozíku a pak si to do tašek dávám u auta.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.