Zapomínáte často zboží na v obchodě po zaplacení?

Člověk ještě nemá věci v tašce, prodavačka Vám vrátí, už markuje dalšímu, vy ještě máte nějaké věci na pultě, míchá se Vám to s věcmi dalšího nakupujícího.

Nemo si vše hodíte do vozíku, odjedete stranou a přendaváte do tašek a jak je ten vozík velký tak nějakou drobnost přehlédnete nebo Vás z fleku vytlačují jiní nakupující, kteří si taky chtějí přendat zboží z vozíku do tašek.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ne to se mi nestává, nakupuji v klidu ,nenechávám se znervóznit.

Další odpovědi
Mili @

Já jsem zase nakupující sklerotička!
V pultovém obchodě jsem požádala paní prodavačku o uzenou makrelu, nějakou větší, balila ji, přitom se ptala, co chci dál a já na to: „uzenou makrelu, nějakou větší“ – no – myslela jsem na něco jiného, ale pro za mnou stojící frontu to byla velká zábava – a vlastně i pro mně, připadala jsem si jako pitomec…

iceT

Hazu nakup do voziku,az pak v klidu do tasky.Jednou se mi stalo,ze jsem prehlidla kovovy otvirak,proste se v tom kovovem kosiku ztratil a vsimla jsem si ho az po zaplaceni,vratila jsem se k pokladne a zaplatila ho dodatecne.

iq

Tak tohle se mi taky nestává.Ale co dělám celkem často,že čerpám benzin na benzince a jak u toho přemýšlím,tak odjedu bez zapalcení.Naštěstí čerpán na jedné benzince,kde už mě znají a vědí,že se za chvíli poctivě vrátím.Říkala mi pokladní,že když mne viděli jednou přijet tak už mezi nimi proběhla sázka,jestli odjedu nebo zaplatím. 🙂

pastel.ka

Mně se zase stává úplně něco jiného…zboží naházím do košíku, pak přeložím do tašky a doma vyplňuji " nákupní deník" pro GFK a to podle účtenky. Častokrát vidím zboží které nemám, ale je namarkované, naposledy to byla Billa. Co s tím ? Copak mám čas přehrabovat nákup a kontrolovat podle účtenky na prodejně ? Vám se to nestává ?

kropitko

Dokud stíhám, tak to cpu do tašek, když nestíhám, tak to háži do vozíku a pak si to do tašek dávám u auta.