A&N

Zapomíná se lyžování?

Dřív jsem uměla lyžovat celkem dobře, ale už je to tři roky, co jsem na lyžích nestála a příští týden jedeme na lyžák. Bojím se, že jsem to zapomněla. Je to možné?

Odpovědi
zzzzz

Ne to se nezapomene, první jízdu budeš trochu nejistá a pak to bude OK. Hlavně si vyber dobré boty a lyže.

anonym

Základy nezapomeneš – a detaily rychle obnovíš…

Lamalam

Nezapomíná, je to jako jízda na kole nebo plavání. Když už to jednou umíš, tak si to rychle znovu osvojíš.

Reezo

Nezapomíná se to. Je to jako když se naučíš jezdit na kole je to na furt. Jen je to nezvyk stát na lyžích či snowboardu a oživit si to. Hlavně pro nohy je to ohromná zátěž, pokud vykonáváte sedavou práci 🙂

slad08

Spíše se přizapomíná :)

blabadop

Nejdřív Ti to úplně nepůjde, když jsi na nich dlouho nestála. Ale rozlyžuješ se. Bruslení, jízda na kole a lyžování se nezapomíná. Jen to potřebuješ zase oživit a dostat do krve.