mirekborek

Je nějaký způsob, jak získat zapomenuté heslo do Windows?

Včera jsem si na účet v pc vytvořil heslo ale dnes jsem ho zapoměl a nemůžu se do pc dostat je nejaký způsob jak heslo získat

Windows: 7 professional
Typ účtu: administrátor

V pc jsou pouze 2 účty jeden administrátor s heslem které nevím a druhý nezabezpečený normální uživatel

Disketu na obnovení nemám

Původní neotázka
Zapomenuté heslo do Windowsů.

Odpovědi
cochee

Není způsob, jak získat zapomenuté heslo. Je však způsob, jak takové heslo nahradit novým. Použij záchranné live CD „Hiren's Boot CD,“ obsahuje na to minimálně dva různé prostředky. Ovšem Hiren's není žádný nástroj pro laika či začátečníka, většina věcí je v angličtině a v textovém režimu, žádná klikací okénka. Pokud neporozumíš dokonale, co program říká a vyžaduje a zkoníš to, pak pámbu s tvými Windows.

anonym

Přeinstaluj to na Windows 10 je to zadarmo

Drap

Vzpomenout si a pro příště si hesla někam napsat.

jáára

Heslo do Windows odolá tak 2 minuty. Vhodným nástrojem se zobrazí.
Přestal sem proto heslo používat. Používám pin. Je to bezpečnější.

Já si za to nechávám platit, tak ten nástroj neprozradím.