Kiki N.

Jak odblokovat gesto na mobilu Aligator s4000 duo na telefonu Aligator s4000 duo?

Ahojky chtela bych se vas zeptat, jestli nevite, jak odblokovat gesto na mobilu Aligator s4000 duo. Muj mladsi bracha (je mu osm let) si zadal gesto, a ted nevi, jak to gesto bylo. Mohli byste mi poradit? Predem diky za odpovedi, at uzitecne ci neuzitecne. :) :D

Odpovědi
Reezo

Pokud si to nepamatuje, tak se obávám, že jediná možnost je resetovat mobil do továrního nastavení. To znamená přijít o všechny data nebo zkusit štěstí s gestem. Pokud budete resetovat do továrního nastavení, tak nemáte ani možnost zálohovat si data. Zdroj by ti mohl teoreticky pomoci.

Zdroj: http://android­forum.cz/pin-displeje-aligator-s4000-duo-t52506.html