pekynka

Zapoměli jste někdy jít do práce?

Dnes já oběť, ráno si začnu umývat okna a v půl deváté slyším tel. Z práce šest zmeškaných hovorů, v tu ránu zmatek a opravdu mám dnes denní. Jak pracuji na směny, špatně jsem se koukla a uložila si do hlavy úterý. Fakt síla. Vrchní měla pochopení, je zlatá.
Doplňuji:
Celý den mám naruby,jsem jak padlá na hlavu.

Nejlepší odpověď
1popelka1

😁 Pekynko, užijte si den volna 🙂
Mě se stal opak, na výuku se nedostavil profesor a nadšena jsem rozhodně nebyla – protože jsem musela vstávat ve 3, abych dorazila do školy na 8. A pak už samozřejmě jako naschvál žádná jiná přednáška nebyla. Přitom v dnešní době stačí napsat mail, informovat sekretářku nebo vyvěsit zprávu na nástěnku, že nedorazím.

Další odpovědi
annas

Pekynko, to je ten den blbec. Důležité je, že je Vaše vrchní rozumná.

anonym

Tak to je treba ji opravdu pozlatit,to se stat me,tak mam urcite padaka,ovsem ne zlatyho!Jeste nikdy se mi to nestalo,strachy abych nezaspala se budim kazdou chvili.

Miroslavst

Tak to je fakt dobrý :D A ta vrchní taky.

mosoj

Určitě se mi to stalo. Spletl jsem si den.
Také se mi několikrát podařilo zaspat ( ale pořádně ) na odpolední.

anonym

me se stal pravy opak,byla nedele a ja klusala do prace jako kazde pondeli,vsichni se mi smali,mate zlatou vrcni

PostApMan

Teda abychom zapomněl jít do práce, to se mi ještě nestalo, ale pravdou je ,, že když má člověk střídavé směny (dlouhej/krátkej týden) tak je v tom někdy zmatek.

Mám spíš dlouholetou praxi v zaspávání, jednou se mi dokonce povedlo zaspat tak že už nemělo cenu jít do práce.

vecernice

Mě se stalo,že jsem ráno vstala,jestli se to tak dá říct.Sedla na postel a nemohla si vzpomenout do které té práce mám jít.Musela jsem zavolat,abych to zjistila.Jeden by z toho režimu zblbl.

elektrikář

Taky se mi to stalo. Topil jsem na plynové kotelně 2 dni denní 2 noční 12 hod smněny 2 dni volno.Zdálo se mi že jsem málo využitý a tak přez ulici jsem si našel 2 zamněstnání údržbu v Galerii. Když mi šef přehodil zaběhnutý rytmus smněn občas se mi to také stalo.Mněl jsem bezva šefa pokud tam nechtěl být za mně došel si pro mně vedle.