Zapoměli jste něco v nákupním košíku?

Já tento týden dvě salátové okurky, které jsem měl postaveny v rohu a nevšiml si toho při přendávání do přepravky v kufru auta.

Nejlepší odpověď
annas

V košíku přímo ne. Před několika dny jsem byla v Albertu pro větší nákup. Ukládala jsem zaplacené zboží z pásu do tašky, kterou jsem postavila na dolní lištu pultu. Najednou jsem ucítila, že nně něco sjelo po noze. Domnívala jsem se, že je to droždí. Paní stojíicí za mnou i já jsme se dívaly na zem kolem pultu – nic. Před odchodem z marketu jsem si znova prohlížela prostor, ,ale opět zbytečně.

Přišla jsem domů, chyběla Magnésia, nikoliv droždí. Minerálka neskončila v tašce, ale zakutálela se někde pod pult, proto ji nebylo vidět. Zaplatila jsem za svou nešikovnost …

Další odpovědi
anonym

Já včera rohlíky v Albrechtu 10 kusů prosim.
Doplňuji:
Předvčerejškem mýdlo u ťamana taky, JINAK DLOUHO NIC.

redy

Já naopak vytáhla sem košík a byla tam tatranka,jenže já hned, co když ji tam někdo dal a je votrávená,letěla do koše ale do odpadkovýho 🙂
Já sem holt pos.ra 🙂

Pepa25

V košíku ne, ale kdysi jsem zapomněl jednu zaplacenou drobnost v prostoru za pokladnou …

marci1

Tak tohle se mi nestává. Spíše naopak. Vezmu košík nebo vozík a ejhle, něco si tam někdo zapomněl. Samozřejmě mě napadne, že to přijde hledat a odevzdám to u pokladny. 🙂

briketka10

já dvě čokoládky Kofila už jsem se naučila konečně jíst trochu
sladké, jak mi hodně vadilo a tahle mi vyhovuje doma jsem na
sebe měla velkej vztek, ale mám Globus daleko, tak cesta zpět
nepřipadala v úvahu a ještě jsem vyzkoušela ten fígl, jak otevřít
košík bez pětikačky, desetikačky, nebo toho kolečka jen klíčem
hurá, protože kolikrát u sebe nemám drobný 😁

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=i4RMtFspV3g

honza19hk

poslední dobou ne,protože nákup dávám přímo od kasy do krabic a ne do košiku.