imrich tomes

Poradíte, co mám dělat, když jsem zapomněl heslo?

jsem v tom amater tel mam samsung s duos.dik moc za radu

Zapomel sem gesto a ted se mi porad ukazuje jenom zadaly jste nespravne heslo a porad do okola

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud si přečteš fóra v odkazu, snad se dopátráš jak na to.

Zdroj: www.google.cz/se­arch?q=zapome­nuté+gesto&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=wnN3Vo2mIYm­ksAHItIDACw

Další odpovědi
Gizzy

Pokud máš vše na paměťové kartě a kontakty na SIM kartě tak nemáš co ztratit. Tak zkus udělat hard reset dělají to i v servisu. Zabere to pár minut a aplikace se dají z google play snadno dohledat podle historie stazených. A hlavně pokud se ti krapet seká tak tímto se celý pročistí jako když si ho nově koupil. Návod zde : https://www.y­outube.com/wat­ch?v=l-NZSgczPlo