Ukulele

Zapojit 15 palcový Notebook na 22 palcový externí monitor?

Jde mi hlavně o to, jestli když má ten 15 palcový max rozlišení 1366×768 a ten 22 palcový monitor max rozlišení 1680×1050, tak jestli když to zapojím k tomu monitoru, tak budu moc pracovat s tim 1680 a nebo budu muset pracovat s tím 1366 ???

A utáhne to grafická karta toho Notebooku, pokud to je NVIDIA GeForce GT635M 2GB ???

Nejlepší odpověď
cochee

Na sto procent ti to nepotvrdím, ale doby, kdy grafika notebooku uměla maximálně rozlišení vlastního LCD, jsou dávno pryč. A dva gigabajty grafické paměti jsou až nad hlavu.