Zapojím sluchátka do předních konektorů, ale nic se neděje proč?

Připojím je do předního konektoru, ale nic se neděje (žádná instalace zařízení – jak se vždy objeví ta tabulka v pravo dole u PC ) čím to je? jak to opravit?
Doplňuji:
Jsou zapnutá a v bedničkách fungují!
Když dám ovládací panely---->zvuk, tak tam se mi nic neobjeví, žádné zařízení.
Do špatné dírky je nedávám… slepá ještě nejsem

Odpovědi
anonym

U sluchátek se žádná instalace zařízení neobjeví!!!
___
Kontrolovala sis, co jsem ti psal ´minule´???
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/konektory-na-pc-nefunguji-proc
Doplňuji:
Tak abych si to ujasnil…

  1. Co znamená „Jsou zapnutá a v bedničkách fungují!“?? – Co je zapnuté, kam, a co v bedničkách funguje?
  2. „Ovládací panely – Zvuk, nemáš instalované žádné zařízení“? – tedy žádnou zvukovku?? – a co ti teda v těch bedničkách hraje?
  3. „Do špatné dírky je nedáváš“ – OK – do jaké dírky je dáváš?

___

  1. nemáš-li nainstalovanou zvukovku, nemůžou ti po zapojení do konektoru zvukovky hrát ani sluchátka, ani bedničky – tak jak to je?
  2. zkusila´s ty sluchátka v jiném přístroji?

___
Nezakládej novou otázku, pokračuj v diskusi…
😉

Alesh

sluchátka se neinstalují. pokud ti jinak zvuk jede, tak mě napadá, že ten konektor není dostatečně zastrčen nebo to strkáš ho blbý dírky (pro mikrofon) nebo nejsou vadná ta sluchátka? zkus je na jiném zařízení. nebo nemají vlastní ovládání hlasitosti a není to stažené na nulu?

Nedávno jsem řešil podobný problém a prostě jen přední panel s USB/audio atd… vypadl ze základní desky.

Questman

Pokud při zapojení do zadních konektorů fungují ale do předních ne, tak jsem měl podobný problém.
Prostě přední konektory nejsou správně připojené ke zvukové kartě/MB :)

Nechápavé

Jsou poskozeny