Pokročilý

zapojím sluchátka a v tu ránu nic neslyším

Ahoj zkoušela jsem měnit sluchátka nejde to u žádných. Pouštela jsem písničky volala na skypu a nic.. Zvuk vyplý nemám bez sluchátek vše funguje. Čím to může být? Jak zjistím že je to softwarem nebo hardwarem?
Doplňuji:
Alesh - psala jsem že jsem zkusila sluchátka a né jediná
mowla - ted jsem na linuxu (na stejnem PC) a zde mi sluchatka jdou takže to bude v OS, na linux jsem instalovala aktualizace (coš se nezrařilo) je možné že to nějak zasáhlo do Win? Mám pocit že mi tam chybí ovladač

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

No - pokud nemáš ´vypnutý´ konektor sluchátek, bude nejspíše vadný...

Doplňuji:
Aktualizace Linuxu by na Win-disk sahat neměly...
;-)
Ale pokud stáhneš a nainstaluješ nově ovladače zvukovky do Win, nic tím nezkazíš - ale napřed se koukni do Ovládacích panelů, jestli nemáš sluchátka ve Win zakázaná nebo vypnutá (ovládacím SW zvukovky).

Další odpovědi:

Zlatý

No, tak jednoduše. Půjč si jiná sluchátka a vyzkoušej je ve svém kompu, kde ti tato sluchátka nejdou. Sluchátka většinou nebude nutné nijak instalovat, resp. jejich ovladač, zkrátka pokud ti počítač zvuky přehrává, pak bude "zvuk" i ve výstupu na sluchátka. Další krok je, že tato sluchátka vyzkoušíš jinde. Pak už budeš mít naprostou jistotu, v čem je problém. Můj tip: na 99 % budou v prde*i ta sluchátka.
Doplňuji:
No jo, sorry, nečtu tak důkladně, jak bych měl, každopádně ten princip, co jsem popsal platí, takže je problém v tom konektoru (v samici v kompu), když tím škvrdláš, tak to nedělá nic? Bude asi v prd*li ta jack-zásuvka

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.