Half 2

Zapojení USB sluchátek

Mám nová sluchátka od Genius – GX cavimanus USB sluchátka. Kyž je ale zapojím (USB) svítí jakože jsou zapnutá, ale neslyším nic. Mám Win7 a v nastavení ,,Zvuk,, se mi zobrazují jako ,,nezapojeno,,. Už jsem i nainstaloval CD které k tomu bylo a nic, nevíte co s tím? Pomohlo by třeba nainstalovat Realtek nebo tak něco? Děkuji.

Odpovědi
Krakis

Tak v tom nastavení ,,Zvuk''-spravovat zařízení,přeh­rávání, klikni na ty sluchátka,vlas­tnosti a zda je to povoleno.