hawranek

Zapojení spínaného zdroje s PoE

Dobrý den a ahoj,
koupili jsme dva nové routery (do dvou bytových jednotek v jednom rodinném domě) a k nim spínaný zdroj 18V/1A s integrovaným PoE. Jenže Onen spínaný zdroj měl na sobě místo nápisu LAN/PoE napsáno Data in a Data&Power out. Do které zdířky zapojit kabel od antény vedoucí ze střechy a do které zdířky kabel vedoucí k PC? Nerada bych, aby se nové zařízení hned spálilo.

Odpovědi
Hlada

Zřejmě potřebujete napájet anténu, takže ji připojte do Data&Power out. Napájení je na pinech 4,5 a 7,8, na kterých nejsou data, takže se nemůže nic spálit, jen to nebude fungovat.

Michal Kole

to se těžko vysvětluje. ty si pleteš pojmy a dojmy.

LAN je RJ45 konketor s 8žilovým kabelem co si zasuneš do PC spínaný zdroj dáš do zásuvky